Перейти до основного вмісту

Церамід

Церамід – це ліпіди або жири, йдеться про сполуки жирної кислоти та сфінгозину, основних складових клітинних мембран нашої шкіри. Не зважаючи на те, що вони містяться в нашій шкірі, кількість їх із віком зменшується, а після сорока років утворення нових церамідів майже призупиняється.

Церамід запобігає старінню шкіри й утворенню зморшок, саме тому важливо збагачувати шкіру церамідом за допомогою косметичних засобів. Нестача цераміду в шкірі може викликати неприємні відчуття свербіння, стягнення або подразнення. Церамід сприяє утриманню вологи у волоссі та шкірі, створюючи захисний бар'єр, саме тому часто міститься в засобах для сухої шкіри та волосся, засобах проти екземи, дерматиту та псоріазу.

 

Властивості цераміду

Церамід значно впливає на стан шкіри, її цілковите здоров'я та піддатливість шкідливим впливам навколишнього середовища (стресори та патогени). Завдяки цераміду шкіра буде зміцнена, пружна й добре зволожена. Він здатний відновлювати шкіру на молекулярному рівні.

Вплив цераміду на шкіру

  • Захищає шкіру від сухості, спричинену негативними впливами навколишнього середовища (опалення, кондиціонер, забруднення та УФ-випромінювання).
  • Відновлює структуру шкіри та запобігає стоншенню шкіри й втраті еластичності.
  • Відновлює шкіру, профілактично діючи проти появи зморшок і ознак старіння шкіри.
  • Створює захисний бар'єр, що запобігає проникненню шкідливих вільних радикалів, мікроорганізмів або алергенів у шкіру.

Вплив цераміду на волосся

  • Активує відновлюючі процеси у внутрішньому шарі волосся, відновлюючи клітинний зв'язок і сприяючи лікуванню волосяного волокна по всій його довжині.
  • Піклується про шкіру голови та корінці волосся, створює захисний бар'єр від сухості та зовнішніх шкідливих впливів.
  • Дарує волоссю м'якість, силу, блиск, усуваючи проблеми із лупою.

Церамід у косметиці

З роками оболонка шкіри слабшає, що спричиняє припинення утворення цераміду, який допомагає заповнити міжклітинний простір, аби шкіра виглядала молодою й не мала видимих пошкоджень у результаті старіння. Косметика з церамідом має профілактичні властивості, саме тому після тридцяти років варто додати її до свого регулярного догляду за обличчям. Після сорока років нестача цераміду в шкірі становить близько 60%, що підвищує загрубілість шкіри та появу зморшок.

Церамід – це природня складова шкіри, тому підійде для усіх типів шкіри, зокрема й дуже чутливої шкіри, схильної до акне. Спробуйте крем для очей із церамідом, що делікатно піклується про шкіру навколо очей, усуваючи темні круги, а також зволожуючі сироватки та креми з церамідом для сухої шкіри.

Церамід для волосся у формі інтенсивних масок, догляду та кондиціонерів сприяють швидкому відновленню пошкодженого волосяного волокна, водночас захищають здоровий стан волосся під час частого фарбування та термоукладок.

Неприємне відчуття стягнення, свербіння, видимі зморшки, втомлене волосся, позбавлене життєвої сили – все це ознаки нестачі цераміду в організмі. На notino.ua ви можете знайти косметику з церамідом для обличчя, ділянки навколо очей, зволожуючий догляд для шкіри всього тіла та ніг. Насолоджуйтесь красою свого обличчя без ознак старіння.

весь текст скритий текст