Перейти до основного вмісту

Колаген в косметиці

Колаген – це основний компонент клітинної будови, що сприяє збереженню структури, пружності та стійкості шкіри. Йдеться про білок, тваринного походження (міститься в кістках і шкірі), але існує й рослинна альтернатива, що добувається з високопоживних водоростей – ірландського моху. Для косметичних і лікувальних цілей використовується не тільки колаген зі свинини чи яловичини, але також риб'ячий колаген, який у шкірі засвоюється найкраще.

Властивості колагену

Колаген здатний надзвичайно швидко усунути нерівномірності шкіри, подібно до гіалуронової кислоти утримує в шкірі велику кількість вологи, саме тому колаген і гіалуронова кислота в косметичному виробництві вважаються найпопулярнішими компонентами проти ознак старіння.

 

Вплив колагену на шкіру обличчя

  • Колаген діє в глибоких шарах шкіри, стимулюючи відновлення клітин і сприяючи еластичності та пружності шкіри.
  • Усуває зморшки, створюючи на шкірі захисну плівку та захищаючи її від впливу зовнішніх факторів.
  • Утримує в шкірі велику кількість вологи, даруючи їй довготривале зволоження.
  • Освітлює шкіру обличчя та вирівнює її тон.
  • Бореться з пігментними плямами.

Вплив колагену на волосся

  • Покращує загальний стан волосся, розгладжуючи його поверхню по всій довжині та даруючи блиск.
  • Піклується про шкіру голови, інтенсивно зволожуючи її.
  • Надає волоссю об'єму.
  • Захищає волосся від ламкості та посічення.
  • Запобігає надмірному випадінню волосся.

Косметика з колагеном

Колаген у людському тілі складає третину всіх білків. Однак після 25 року життя, рівень утворення колагену в нашому тілі значно зменшується, а після 40 років його рівень знижується аж на 1 % щорічно. Нездоровий спосіб життя, надмірне перебування на сонці та генетичні дані пришвидшують втрату колагену в тілі, однак ви можете поповнити його запаси харчовими добавками (чистий колаген) або якісними засобами для догляду за шкірою та волоссям.

Колаген міститься в складі засобів для догляду за шкірою обличчя – креми та сироватки з колагеном, ефективна anti-age косметика для догляду за зрілою шкірою, а також у декоративній косметиці. Він підходить для всіх типів шкіри, особливо для сухої, дегідратованої та зрілої шкіри.

Найкращий колаген для шкіри обличчя, який сьогодні є найпопулярнішим інгредієнтом у засобах для догляду за зрілою шкірою – це риб'ячий колаген (морський). Ви можете знайти його в складі кремів, поживних сироваток і масок для догляду.

Засоби для волосся з колагеном сприяють відновленню та живленню волосяного волокна, дбаючи про шкіру голови, що являється основним для краси вашого волосся.

Обирайте вже сьогодні догляд за шкірою обличчя з вмістом колагену, насолоджуючись його благодатними властивостями, результат яких не змусить вас чекати.

весь текст скритий текст