Перейти до основного вмісту

Косметика з прибіотиками

Пробіотики – це мікроорганізми або живі культури, які живуть на поверхні нашої шкіри, позитивно впливаючи на її здоров'я. Адже наша шкіра – це домівка для мільйона бактерій, вірусів і грибків, що захищають її від шкідливих впливів навколишнього середовища (бруд, шкідливі бактерії, УФ випромінювання та інше). Якщо ви піклуватиметесь про захисні функції шкіри та врівноваження її балансу, тоді ваша шкіра буде не лише захищена від вільних радикалів і шкідливих факторів, але й покращиться її цілковитий стан, текстура та зволожуючі функції. Також доведено, що пробіотики зменшують чутливість шкіри до різноманітних алергенів.

Властивості пробіотиків

Використання пробіотиків у косметичній промисловості достатньо нове, однак уже встигло спричинити революцію в догляді за шкірою обличчя завдяки своїм позитивним впливам, що сприяють зміцненню захисного бар'єру шкіри, врівноважуючи мікробіологічний баланс (захисний бар'єр шкіри) і даруючи вашій шкірі довготривалу красу та сяйво.

 

Вплив пробіотиків на шкіру

  • Мають позитивний вплив на чутливість шкіри.
  • Зміцнюють природний захисний бар’єр шкіри.
  • Сприяють покращенню функції зволоження шкіри.
  • Запобігають утворенню передчасних зморшок, уповільнюючи процес старіння шкіри.
  • Знижують pH, зберігаючи рівновагу шкіри.
  • Зміцнюють бар'єр шкіри, мають позитивний вплив на текстуру шкіри.
  • Знижують активність сальних залоз, борються з акне та розацеєю (rosacea), зменшуючи видимість потрісканих жилок.

Косметика з пробіотиками

Якщо баланс вашої шкіри неврівноважений, це проявиться неприємними екземами, прищиками або підвищеною чутливістю. Косметика з пребіотиками сприяє процесам очищення шкіри, при регулярному використанні покращує стан шкіри, даруючи їй сяйва. Пробіотики підходять усім типам шкіри, навіть для чутливої шкіри, схильної до запальних процесів.

Найкращим пробіотиком у догляді за шкірою вважається клітинний екстракт Lactobacillus, а також похідний від пробіотиків біфідус, наприклад, Bifidobacterium longum. На notino.ua ви можете знайти широкий асортимент засобів із вмістом відбірних пребіотиків, які боротимуться не лише з проблемами чутливої шкіри будь-якого віку, але також з ознаками старіння зрілої шкіри.

Чудодійні властивості пребіотиків вже давно стали відомими своїм позитивним впливом на травлення й стан нашого імунітету. Прийшов час зміцнити й нашу шкіру, щоб захисний бар'єр захищав її від негативних факторів навколишнього середовища, даруючи красу та здоров'я. Знайдіть свій крем із пребіотиками, сироватку із пребіотиками або очищуючу тканинну маску із пребіотиками на notino.ua та насолоджуйтеся бездоганним виглядом свого обличчя.

весь текст скритий текст