Вплив прополісу на шкіру обличчя
- Відновлює потріскану шкіру, живлячи суху шкіру обличчя.
- Усуває чорні цятки, піклуючись про проблемну шкіру.
- Допомагає при лікуванні екземи й акне.
- Покращує стан шкіри, має відновлювальні властивості.
Вплив прополісу на волосся
- Живить шкіру голови, піклуючись про корінці волосся.
- Бореться з надмірним випадінням волосся.
- Покращує загальний стан волосся, зцілюючи його поверхню по всій довжині та даруючи блиск.
- Усуває лупу.
Косметика з прополісом
Прополіс найчастіше зустрічається у засобах, які сприяють збалансуванню та збереженню природної мікрофлори шкіри. Часто використовується в якості натурального ароматизатора, адже його свіжий аромат нагадує розквітлий гай, а тому користується популярністю.
Прополіс практично нетоксичний, підходить для всіх типів шкіри та може використовуватися довгий час. Однак особам, що страждають алергією на бджолині продукти, слід буди обережними, адже прополіс може викликати неприємну реакцію шкіри.
Прополіс найбільше використовується в натуральній і біо-косметиці, у комбінації з іншими натуральними компонентами або як основний інгредієнт (настоянка прополісу). На notino.ua ви зможете знайти колекцію кремів із прополісом проти акне й очищаючі тоніки для жирної та проблемної шкіри.
Прополіс сприяє лікуванню афт і герпесу. Він також досить популярний у виготовленні засобів для гігієни ротової порожнини, наприклад, зубних паст із прополісом. Якщо взимку вас часто турбують потріскані губи та герпес, вам допоможе бальзам для губ із прополісом. Потріскану шкіру рук захистить і відновить мазь із прополісом, а з лупою впорається шампунь із прополісом.
Науковці вважають, що досі ще не були досліджені всі благодатні властивості цієї природної речовини. Бджолиний прополіс досі дивує своєю чудодійною силою та багатофункціональністю. Переконайтесь у цьому й ви!