Перейти до основного вмісту

Сечовина

Сечовина або карбомід – це багатофункціональна органічна сполука, яка використовується в anti-age косметиці та засобах для догляду за сухою й чутливою шкірою. Цей косметичний інгредієнт інколи викликає збентеження через свою назву. Однак, хоча ця сполука знаходиться в сечі ссавців, для косметичних цілей вона виготовляється штучно в лабораторних умовах. Поява цієї сполуки в лабораторних умовах поклала початок виникненню органічної хімії.

Властивості сечовини

Сечовина в косметичній промисловості стала дуже популярним органічним компонентом, який підійде для чутливої шкіри й особливо атопічної шкіри. Вона повністю безпечна та не викликає алергію. Регулярне користування сприяє цілковитому покращенню стану шкіри.

 

Вплив сечовини на шкіру

  • Бореться з ознаками старіння шкіри, запобігаючи зниженню її еластичності.
  • Утримує рівновагу pH шкіри, сприяючи проникненню інших ефективних речовин глибоко у шкіру.
  • Утримує в шкірі велику кількість води, глибоко зволожуючи шкіру, без зайвого навантаження. Після користування шкіра пом'якшена та ніжна.
  • Захищає шкіру від шкідливих зовнішніх впливів, зміцнюючи захисний бар'єр шкіри.
  • Запобігає трісканню та лущенню шкіри, цілковито змінюючи структуру шкіри.

Сечовина в косметиці

Сечовина – це природній компонент нашої шкіри. Не зважаючи на те, що цей косметичний компонент виготовляється штучно, шкіра чудово засвоює його, не спричиняючи небажаних реакцій. Рівень сечовини зменшується з віком, а тому втрачається її еластичність і природне зволоження. Тому варто збагачувати шкіру сечовиною за допомогою косметичних засобів. 

На notino.ua ви можете знайти широкий вибір продуктів із вмістом сечовини, які відповідатимуть вашим вимогам. Крем із сечовиною та мазь із сечовиною досконало доповнять ваш ранній і вечірній догляд за обличчям і тілом. Денний і нічний креми із сечовиною сприяють підтягненню сухої шкіри, повертаючи їй еластичність та молодість. Мазь із сечовиною забезпечить інтенсивне зволоження та живлення шкіри після ванни.

На потріскану шкіру п'яток і суху шкіру на ногах рекомендуємо крем для ніг із сечовиною. Регулярне використання забезпечить м'якість і ніжність шкіри, запобігають подальшому утворенню тріщин.

Взимку та влітку у вашій сумочці просто повинен бути крем для рук із сечовиною. Сечовина проникає глибоко в шкіру, замикаючи вологість у шкірі та запобігаючи утворенню екзем.

Сечовина в косметиці для шкіри обличчя та тіла створює захисний щит, який утримує вологу в шкірі зсередини, а ззовні захищає від шкідливих впливів. Сечовина подбає й про найчутливішу шкіру. Переконайтесь самі!

весь текст скритий текст