Лампа для нігтів

Лампа для нігтів

Як вибрати найкращу лампу для нігтів?

UV- чи LED-лампа для нігтів є незамінним помічником у будь-якій професійній чи домашній манікюрній студії. Ця практична сушарка для манікюру прискорює затвердіння лаку та збільшує стійкість гелевого покриття. Хочете мати ідеально доглянуті нігті, які залишатимуться красивими довше, аніж декілька днів? Тоді не варто недооцінювати можливості лампи-сушарки для нігтів.

При виборі нової LED- чи UV-лампи для нігтів слід звертати увагу не тільки на тип і потужність, але й на інші властивості та функції, дизайн і, звісно ж, ціну. Дізнайтеся, як правильно вибрати лампу для гель лаку.

UV- чи LED-лампа?

  • UV-лампа для нігтів має 4-5 люмінесцентних лампочок, які сприяють затвердінню лаку. Лампи-сушарки цього типу є дешевшими, але згорілі лампочки в них доведеться міняти частіше.
  • LED-лампа для нігтів використовує в роботі світло від 12-18 діодів, тож тут лампочки згорають не так часто, як люмінесцентні лампочки в UV-лампі. Крім того, гель лак на нігтях застигає за коротший час.
  • Комбінована лампа поєднує в собі властивості UV- і LED-ламп. У ній використовуються як люмінесцентні лампочки, так і світлодіоди. UV-лампа, призначена для моделювання нігтів, прискорює застигання будь-яких гель лаків і зазвичай споживає менше енергії. Крім того, біле світло, яке випромінюють діоди, дуже щадне до очей.

Вибір лампи для нігтів за потужністю

Перевага потужних ламп — у швидшому застиганні лаку. Отже, якщо у вас обмаль часу, вибирайте UV- або LED-лампу для нігтів із потужністю 48 Вт. Але ви також можете придбати як лампу на 9 Вт, у якій застигання лаку може зайняти дещо більше часу, так і на 36 Вт, у якій гель лак на нігтях застигає доволі швидко й ефективно.

Корисні властивості UV/LED-ламп для нігтів

Деякі функції сушарки для манікюру роблять увесь процес застигання гель лаків під UV-лампою легшим і приємнішим. Тож на які властивості слід звертати увагу під час вибору?

  • замінювані світлодіоди, UV-лампочки, знімна нижня частина;
  • опорна поверхня, від якої залежить рівномірне сушіння нігтів;
  • безперервне світіння, що пришвидшує весь процес;
  • автоматичне вимикання.

Виберіть найкращу лампу для гель лаку або набір для гелевих нігтів на сайті notino.ua та насолоджуйтесь ідеальним манікюром, наче у справжньому манікюрному салоні.