L’Oréal Professionnel Pumpдозатор

1×
L’Oréal Professionnel Pump дозатор
L’Oréal Professionnel Pump дозатор

Код: LOP1057 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту L’Oréal Professionnel Pump

Дозатор L’Oréal Professionnel Pump  — це чудове та практичне доповнення до шампуню чи кондиціонера.

Властивості:

  • забезпечує точне та просте дозування
  • зводить до мінімуму надлишкову витрату засобу

Спосіб використання:
Завжди купуйте та використовуйте дозатор відповідно до продукції для забезпечення його сумісності із засобом.

Про бренд L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel - це французький преміум бренд косметики для волосся з давньою традицією. Він належить до всесвітньо відомої корпорації L’Oréal, яку у 1909 році заснував Eugène Schueller (Юджин Шуеллер). Цей молодий хімік розробив спеціальну формулу для фарбованого волосся, що швидко здобула популярність серед паризьких перукарів. Уже понад сто років бренд допомагає своїм клієнтам розкрити їхню індивідуальну красу та здобути впевненість у собі.

Продукція L’Oréal Professionnel розроблена за допомогою найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями.

Широкий портфоліо бренду включає професійну косметику для волосся, наприклад, фарби для волосся, засоби для стайлінгу, а також шампуні, маски та інші засоби для догляду за волоссям, які застосовують перукарі та стилісти у всьому світі. L’Oréal Professionnel косметика для волосся – це гарантія того, що Ви подаруєте своєму волоссю справді найкращий догляд.

Бренд присутній на відомих показах моди у світі, а отже вводить нові тенденції. Відкрийте таємницю красивого волосся та подаруйте йому професійний догляд з L’Oréal Professionnel.

Оцінка L’Oréal Professionnel Pump