Перейти до основного вмісту

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel

Задає тренди в перукарському мистецтві, співпрацює з найкращими стилістами та перукарями світу, стоїть за кулісами модних показів у Парижі, Нью-Йорку, Лондоні та Мілані. Усе це — L'Oréal Professionnel, передовий професійний бренд косметики для волосся з французьким корінням.

Початок історії бренда L'Oréal Professionnel сягає 1909 року, коли французький хімік Ежен Шуеллер (Eugène Schueller) винайшов першу делікатну фарбу для волосся та заснував компанію, яка до сьогодні дає світу можливість відчути смак Парижа. З 2012 року L'Oréal Professionnel є офіційним партнером паризького Тижня моди й уже багато років бере участь у модних показах. Науковці лабораторії L'Oréal невпинно працюють над інноваційними технологіями та новими ексклюзивними послугами, завдяки чому бренд залишається незмінним лідером у галузі краси.

У широкому портфоліо косметики для волосся L'Oréal Professionnel можна знайти шампуні L’Oréal Professionnel для різних типів волосся, професійну продукцію для стайлінгу, засоби глибокого живлення для пошкодженого волосся, а також природний догляд L'Oréal Professionnel Source Essentielle. 

Подаруйте своєму волоссю професійний догляд від бренда L'Oréal Professionnel, який обирають перукарі та стилісти в цілому світі.

весь текст скритий текст