Makeup Revolution Sport Fix

спрей для фіксації макіяжу

Makeup Revolution Sport Fix спрей для фіксації макіяжу
Makeup Revolution Sport Fix спрей для фіксації макіяжу
Makeup Revolution Sport Fix спрей для фіксації макіяжу
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MUR04281 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок, 04.03.2019
Особисте отримання
понеділок, 04.03.2019
Makeup Revolution Sport Fix
100 мл | 175грн.

Опис косметики Makeup Revolution Sport Fix

Засіб для фіксації макіяжу Makeup Revolution Sport Fix — незамінний помічник, що забезпечить тривалу стійкість вашого макіяжу.

Властивості:

  • обмежує розмазування та вицвітання макіяжу
  • довготривала фіксація макіяжу

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсіть флакон і нанесіть невелику кількість засобу на обличчя. Уникайте контакту з очима. За необхідності повторюйте будь-коли упродовж дня.

Про бренд Makeup Revolution

Makeup Revolution — абсолютна революція в макіяжі! Цей лондонський косметичний бренд пропонує високоякісну та водночас доступну за ціною декоративну косметику, яка вас неймовірно зачарує! Makeup Revolution став популярним брендом завдяки своїм розкішним палітрам тіней для очей, які пропонують насичені відтінки всіх кольорів веселки! Крім цих палітр, в асортименті бренду ви також знайдете іншу винятково якісну декоративну косметику, таку як губна помада, макіяж, рум’яна, пудра або щіточки!
Декоративна косметика Makeup Revolution вражає своїм оригінальним і водночас практичним дизайном виробів, у які ви закохаєтесь до нестями! З брендом класу люкс Makeup Revolution ви додасте своєму макіяжу справжньої оригінальності та стилю. Декоративна косметика Makeup Revolution переконає вас, що й високу якість можна придбати за вкрай привабливою ціною, і що вона може бути такою доступною для всіх!