Слюнявчик

Як вибрати слюнявчик?

Захистіть одяг свого малюка від бруду. Слюнявчик — це абсолютна необхідність під час годування дітей. Слюнявчики призначені для новонароджених, немовлят і старших малюків, виготовляються з різних матеріалів, мають різноманітну форму та кольори. Деякі з них навіть можна мити в посудомийній машині, а інші чудово підходять для подорожей. Достатньо лише обрати свій!

Види слюнявчиків

  • Тканинний слюнявчик дуже зручно носити, він є легким і точно копіює рухи дитини. Найчастіше тканинні слюнявчики виготовляються з махрової тканини, бавовни чи бамбуку. Їх можна прати в пральній машині після використання.
  • Пластиковий слюнявчик виготовлений із тонкого, але міцного пластику та після використання його достатньо промити або витерти. Цей водонепроникний слюнявчик легко утримувати в чистоті, й до того ж він довго прослужить вам як новий.
  • Силіконовий слюнявчик добре сидить і дуже зручний у використанні. Він виготовлений з високоміцного силікону, а тому його можна легко мити в посудомийній машині після використання.
  • Паперовий слюнявчик— чудовий варіант під час подорожей. Це одноразовий дитячий слюнявчик із шовковистого паперу або нетканого полотна, який після використання можна викинути у смітник. Практична упаковка містить велику кількість слюнявчиків і легко поміститься в будь-яку сумочку або візочок.

Форми слюнявчиків

Слюнявчики для малюків відрізняються за формою, а також за типом фіксації. Фіксація й регулювання здійснюються за допомогою кнопок відповідно до того, як росте дитина, а також за допомогою зав'язок або липучок, що більш характерно для класичного слюнявчика.

  • Класичний слюнявчик підходить для найменших немовлят, і його також можна використовувати його для витирання слини. Він надзвичайно практичний і чудово підходить для подорожей. На сайті notino.ua ви знайдете широкий вибір слюнявчиків для новонароджених і старших малюків.
  • Слюнявчик із кишенькою підходить для дітей віком від 5 місяців і стане вашим незамінним помічником, якщо ви починаєте вводити прикорм у раціон малюка. Слюнявчик з кишенькою захоплює пюре або шматочки їжі, що падають, запобігаючи потраплянню крихт і залишків їжі під стіл або на ніжки малюка.
  • Слюнявчик із рукавами буде хорошим варіантом у тому випадку, якщо дитина намагається їсти самостійно. Також ви легко можете використовувати його під час різноманітних творчих занять дитини.

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте вводити прикорм у раціон дитини, чи ваш малюк починає їсти або вже їсть самостійно, вибирайте практичний силіконовий слюнявчик з кишенькою, який стане чудовим помічником за столом під час їжі та заощадить ваш час при пранні дитячого одягу. Класичні дитячі або одноразові слюнявчики легко поміщаються в будь-яку сумочку або рюкзак і чудово підійдуть для подорожей. На сайті notino.ua ви знайдете все необхідне.