Ланчбокс

Лідери продажу

Як вибрати ланчбокс для дітей?

Забудьте про зім'яті булочки в поліетиленовому пакеті! Ланч бокс дозволить вам проявити свою фантазію в приготуванні найрізноманітніших бутербродів і перекусів. Окрім того, ви зробите свій внесок у захист довкілля, постійно використовуючи ланч бокс для перекусів у школі, під час прогулянок або подорожей.

Як виглядає ідеальний ланч бокс для дітей?

Перш ніж зробити покупку, зверніть увагу на основні характеристики ланч-боксів для дітей.

  • Розмір. У ланчбокс повинен повністю поміщатися бутерброд або, принаймні, основна частина перекусу, що потребує міцної зовнішньої упаковки. Занадто великий ланчбокс для дітей займатиме багато місця та перекидатиметься в рюкзаку, а маленький ланчбокс не є практичним.
  • Матеріал. Ідеальний матеріал ланч-боксу для дітей — це пластик, який дуже легкий і доступний у найрізноманітніших кольорах. Якщо такий ланч-бокс випадково впаде на землю, не станеться нічого страшного, на відміну від скляного контейнера. Якщо у вас є посудомийна машина, переконайтеся, що ланч-бокс для дітей можна мити в ній.
  • Герметичність. Хочете час від часу давати дитині на перекус щось інше, окрім традиційних бутербродів? Тоді обирайте герметичний ланч бокс для дітей. Його силіконові компоненти гарантують, що фруктовий сік або інша рідина не протече на сторінки підручників.
  • Поділ на відсіки. Ланчбокс із відсіками чудово відділяє соковиті, сухі й ароматні продукти один від одного.
  • Задоволення. Останній пункт, який, безумовно, є одним із найважливіших. Якщо ви купуєте своїй дитині ланчбокс у школу, дозвольте їй обрати його за власним бажанням або ж вибирайте з урахуванням її смаків.

Більше, ніж ланч-бокс для дітей

Ланчбокс як стильний аксесуар? Усі діти люблять зручні та красиві ланчбокси, тож будьте впевнені в тому, що ланчбокс для дітей у наборі з пляшкою неодмінно сподобається вашому школярикові — як подарунок на день народження або на Різдво. Однак ланчбокс знадобиться не тільки в школі. Якщо ви вирушаєте в подорож або на екскурсію, ланчбокс чи контейнер із кришкою надійно подбають про їжу у вашому рюкзаку.

Багаторазові кишеньки для їжі для найменших малюків

Ви також можете підготувати смачний і поживний перекус для своєї маленької дитини, не створюючи все нові й нові відходи. Багаторазові кишеньки для їжі ідеально підходять для матусь, які хочуть контролювати харчування своїх дітей. Кишенька також дуже зручна для дитини. Вона легко тримає її ручками та випиває її вміст, наприклад у візочку.

Просто відкрийте кишеньку для їжі та наповніть її фруктовою сумішшю, йогуртом або іншою їжею за вашим бажанням. Опісля надійно закрийте її на блискавку, що, як правило, є подвійною. Тепер ви можете бути впевнені в тому, що нічого нікуди не протече. Кишенька для їжі легко миється та зазвичай її можна класти в морозильну камеру й мити в посудомийній машині.

Як відомо, ми любимо їсти очима. Це також стосується і дітей. Якщо ви упакуєте корисну їжу для своєї дитини в красивий ланчбокс, ми гарантуємо, що він повернеться до вас порожнім. Тепер ви також знаєте, яким критеріям повинен відповідати ідеальний ланчбокс, тож мерщій вирушайте за покупками! Якісні товари для дітей ви знайдете на сайті notino.ua.