Натуральне мило

Лідери продажу

Чистота можлива без хімії! Якщо ви віддаєте перевагу косметиці, що не містить її, тоді натуральне мило  саме для вас. До його складу входять якісні натуральні олії, рослинні екстракти, відновлювальні або абразивні компоненти.

Натуральне мило забезпечує шкірі максимально делікатний догляд, і до того ж не шкодить навколишньому середовищу. Його виробляють як у твердому, так і в рідкому вигляді, а сфера його використання є універсальною. Існують навіть спеціальні натуральні мила від акне, які бездоганно очищають проблемну шкіру та заспокоюють подразнення.

Натуральне рідке мило

Цей вид мила має широке застосування у ванній і на кухні. Зручний дозатор забезпечує легкість нанесення, тож ви зможете швидко вимити жирні руки або позбавити їх від неприємного запаху. Вам і вашим гостям неодмінно сподобається чарівний природний аромат чайного дерева, цитрусових чи алое вера.

Деякі натуральні рідкі мила підходять навіть для волосся та шкіри голови. Натуральне мило для волосся не сушить волосся та шкіру, а навпаки пом'якшує, не викликаючи свербіння чи подразнення та наповнюючи волосся чудовим ароматом.

Натуральне тверде мило

Якщо ви віддаєте перевагу твердому милу, ви неодмінно оціните широкий асортимент на сайті notino.ua. Натурального твердого мила вистачає надовго (приблизно на 2 місяці), і воно підходить для миття рук, обличчя та всього тіла.

На сайті notino.ua ви знайдете натуральне мило для обличчя, рук і тіла від Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane та інших популярних брендів натуральної косметики. Обирайте найкраще.