Перейти до основного вмісту

Neostrata

Neostrata

Насолоджуйтесь здоров'ям, сяйвом і молодим виглядом вашої шкіри. Косметика NeoStrata — це клінічно тестовані засоби для догляду за шкірою, виготовлені з урахуванням передових наукових знань та рекомендовані фахівцями в усьому світі. Відкрийте для себе її здатність ефективно запобігати та вирішувати специфічні проблеми зі шкірою.

Засновники бренду д-р Ван Скотт. (Van Scott) і д-р Ю (Yu) — визнані на міжнародному рівні фахівці в області дерматології. Під їхнім керівництвом створено перший у своєму роді пілінговий засіб NeoStrata, у якому використано ефекти гліколевої кислоти. У 1974 році вони відкрили ефект альфа-гідроксикислот, завдяки яким виник AHA-крем NeoStrata, спричинивши переворот у антивіковому догляді.

Сьогодні засоби NeoStrata не тільки запобігають старінню шкіри, але й виразно розгладжують, відновлюють і очищають її, покращуючи її вигляд, здоров'я та інші важливі функції. Засоби допомагають при гіперпігментації, надзвичайній сухості шкіри, розацеа чи акне. Відчуйте дивовижну зміну вигляду та здоров'я вашої шкіри з косметикою NeoStratou.

весь текст скритий текст