Перейти до основного вмісту

Original & Mineral

Original & Mineral

Косметика, створена в дусі відповідального та щадного ставлення до довкілля, безпечний склад, натуральні екстракти, ефірні олії та мінерали. Усе це втілює бренд Original & Mineral. Поштовхом до його створення в Австралії стало бажання мати чисту косметику для волосся без зайвих хімічних складників. Завдяки продуктам цього бренду стайлінг та догляд за волоссям стають приємним заняттям без ризику подразнення або пошкодження агресивними речовинами.

Продукти Original & Mineral — це безпрецедентне поєднання елітної й натуральної косметики для волосся. Ідею подолання прірви між цими двома світами висунула у 2000 році Хосе Брайс Сміт. Разом зі своїм колегою, в якого хімічні складники як звичайних, так і преміум-продуктів викликали подразнення через проблему контактного дерматиту, вона заснувала органічну перукарню в Сіднеї, першу свого роду в Австралії. Поступово фірма почала розробляти власні продукти, і от у 2010 році була створена серія O&M Method для стайлінгу й догляду за волоссям без використання сульфатів, триклозану й інших шкідливих речовин.

Завдяки своєму щадному, але цілком функціональному й ефективному складу, косметика для волосся Original and Mineral стала популярною не лише в Австралії, а й у всьому світі. Користувачі особливо оцінили високу концентрацію екстрактів з австралійських рослин, таких як сизигіум, банксія, десертний квандонг, тасманійські морські бурі водорості або слива Девідсона. Спробуйте й ви скористатися бальзамом O&M Project Sukuroi, який ідеально розгладжує сухе та пошкоджене волосся. Неслухняні кучері приборкає вирівнювальний крем для укладання Style Guru від Original & Mineral. До мегапопулярних продуктів Original & Mineral належить також сухий шампунь Dry Queen.

весь текст скритий текст