Перейти до основного вмісту

Origins

Origins

Американський бренд Origins представляє ефективну та функціональну доглядову косметику, яка використовує активні речовини, отримані з рослин з усього світу. Вона поєднує в собі природні й органічні компоненти, як-от екстракти женьшеню, грибів рейші й бамбукового вугілля, з останніми науковими відкриттями, інноваційними технологіями й екологічними процесами виробництва. Завдяки цьому бренд створює косметику, дбайливу до шкіри та природи.

У 1983-1989 роках команда науковців, що спеціалізувалися на рослинних біотехнологіях, та експертів із косметики під керівництвом Вільяма П. Лаудера (William P. Lauder) працювала над створенням бренду, який відрізнявся від традиційної концепції косметики. Таким чином, у 1990 році було створено Origins, косметику, яка на відміну від інших брендів, уособлювала філософію екологічного «зеленого» руху. З самого початку її місія полягала в тому, щоб цінувати й поважати як людину та її потреби, так і саму природу. Ось чому команда Origins, як і раніше, намагається використовувати найефективніші компоненти природного походження, найсучасніші технології та найбільш екологічні методи виробництва. 

Спробуйте й ви безпечну альтернативу класичним засобам догляду за шкірою обличчя та тіла, представлену косметикою Origins. – природну й перевірену науковими дослідженнями, високоефективну й екологічну. Догляд за шкірою обличчя від Origins допомагає повернути шкірі здоровий вигляд і дарує відчутне покращення, яке працює в гармонії з природним функціонуванням шкіри. Завдяки широкому асортименту кожен може вибрати зволожувальний крем Origins, гель для вмивання Origins або маску Origins, які точно відповідають потребам його шкіри. Бонусом є упаковка, що підлягає вторинній переробці, яку має кожен крем для шкіри обличчя Origins.

весь текст скритий текст