Палетка для контурування

Лідери продажу

Відкрийте для себе таємницю контурування обличчя та насолоджуйтесь досконалим макіяжем, неначе ви — голлівудська зірка! Вам знадобиться лише палетка для контурування, декілька пензликів для макіяжу та мінімальні навики.

Що таке контурування обличчя?

Контурування обличчя — це улюблена техніка макіяжу, що допоможе приховати недоліки, підкреслить контури обличчя та надасть обличчю свіжого подиху. Придбайте палітру для контурування із бронзатором, хайлайтером і рум'янами та насолоджуйтесь грою світла та тіней.

Як правильно робити контурування?

Спочатку позначте контури обличчя, які необхідно підкреслити. Потім поступово додавайте кольорові тіні з палетки.

  • Нанесіть темний бронзатор на місця, які ви бажаєте оптично зменшити або посунути на другий план. Зазвичай його наносять на вилиці, до лінії волосся, на скроні та крила носа. З його допомогою ви можете легко витончити риси обличчя. Використовуйте бронзер, що на два відтінки темніший за вашу шкіру,адже саме так ви досягнете природного вигляду.
  • Використовуйте світліші відтінки на ті місця, які ви бажаєте підкреслити. Найчастіше їх наносять на підборіддя, ділянку навколо очей або між бровами.
  • Хайлайтер надасть здорового вигляду вашій шкірі, завдяки чому ви виглядатимете більш елегантно. Для кращого нанесення використовуйте плаский пензлик для хайлайтера та делікатно опрацюйте ним ділянку вздовж вилиць.
  • Рум'яна подбають про здоровий вигляд шкіри та підкреслять макіяж ніжним рожевим відтінком. Нанесіть їх на округлі верхні частини щік, притрушуючи пензликом.

Спробуйте палетку для контурування NYX Professional MakeupL´Oréal Paris або Makeup Revolution, а також спрей для фіксації макіяжу, що дозволить насолоджуватись ідеальним виглядом упродовж усього дня!