Перейти до основного вмісту

Perricone MD

Про бренд Perricone MD

Рецептура збагачена поживними речовинами й антиоксидантами, які властиві нашому тілу. Саме завдяки їм ви можете очікувати від косметики бренда Perricone MD ефективних результатів. У цьому випадку йде мова не про маскування проблем, а про довготривалий догляд за шкірою обличчя.

У Perricone MD вірять у важливість поєднання краси ззовні та зсередини, і саме цей цілісний підхід відображається у філософії бренда. Як говорить сам засновник, доктор Перрікон, важливим є не лише догляд за шкірою обличчя, а й за всім тілом, адже вони значною мірою впливають один на одного. На сторінках Notino ви можете знайти все, що допоможе вам навести красу ззовні, а саме косметику для обличчя від бренда Perricone MD.

Мрієте про розкішний догляд, який подарує шкірі вашого обличчя досконале живлення, не обтяжуючи її, а також усуне небажані ознаки старіння? Колекція Perricone MD Cold Plasma впорається не лише з мімічними та віковими зморшками, але й допоможе вирівняти тон шкіри. Вас турбує надто жирна шкіра з розширеними порами? Тоді, щоб шкіра вашого обличчя виглядала ідеально, зверніть увагу на інтенсивний тонік для звуження пор від Perricone MD. Ви одразу полюбите це невеличке чудо.

весь текст скритий текст