Матові помади

Ви вибрали
  • Матове
Фільтр
Лідери продажу

Матова помада виглядає на губах чуттєво й загадково, надаючи своїй власниці виняткового шарму! З її допомогою ви легко створите вишуканий образ для роботи, вечірки або побачення.

Однак вибираючи колір матової помади, враховуйте не лише свій кольоротип і нагоду, з якої ви хочете нею скористатися, а й розмір губ. Невеликим губам більше підійдуть світлі відтінки, наприклад нюд або рожевий. Об'ємні ж губи, навпаки, краще виділити більш виразним червоним або бордовим кольором. Ніщо не підкреслить драматичний образ жінки більш ефектно, ніж червона матова помада!

Чим матова помада відрізняється від глянцевої?

  • Кожен вид має свої переваги. Матова помада надає губам оксамитової шовковистості. З нею ви можете впевнено почуватися як на побаченні, так і на діловій зустрічі — вона виглядатиме доречно практично в будь-яких обставинах.
  • Глянцеві помади виглядають грайливіше й святковіше, тому більше підходять для вечірки або дозвілля. Вони роблять уста соковитими на вигляд, так ніби ви їх щойно облизали. Ви навіть не уявляєте, наскільки звабливим є такий ефект!
  • Якщо глянцеві помади часто містять зволожувальні компоненти, то в матових їх зазвичай немає (хоча бувають винятки). Утім, це може бути перевагою, адже під матову помаду можна нанести свій улюблений бальзам для губ.

Рідкі матові помади

Якщо ви в пошуках стійкої матової помади, спробуйте її в рідкому варіанті. Відтепер ідеальний макіяж ваших губ не зіпсує ні неспішне попивання напою з келиха, ні навіть кілька поцілунків. Наносити рідку матову помаду простіше, ніж класичну, адже вона оснащена аплікатором, що дає змогу чітко контурувати губи.

Пам'ятайте, однак, що рідкі помади з матовим ефектом підходять для здорових, зволожених губ. Якщо ж вони, наприклад, потріскані, будь-яка проблемка стане ще помітнішою.