Перейти до основного вмісту

Sanoflore

Про бренд Sanoflore

Познайомтеся з французьким брендом Sanoflore, розкішною натуральною косметикою, яка перетворює догляд за шкірою обличчя та тіла на справжню чуттєву насолоду. В основі її складу трави та рослини, вирощені шляхом органічного землеробства. Усі засоби марковані етикеткою BIO, і ви не знайдете в них жодних силіконів чи штучних барвників. 

 

Історія французького бренда Sanoflore розпочалася в 1972 році, коли невелика група завзятих ботаніків і фермерів створила ботанічний сад Sanoflore у самому серці регіонального природного парку Веркос. Однак, однойменну лабораторію, яка спеціалізується на фітотерапії й ароматерапії, було створено на 14 років пізніше.

Бренд Sanoflore відомий тим, що контролює весь виробничий процес, включно з вирощуванням необхідної сировини. Есенції для виробництва косметики отримуються шляхом дистиляції водяною парою при низькому тиску, завдяки чому вони мають набагато кращу якість, ніж синтетичні есенції. Косметика цього французького бренда вирізняється надзвичайно приємним ароматом, і також цілюще впливає не тільки на шкіру, а й на психологічний стан, сприяючи душевній гармонії. 

весь текст скритий текст