Перейти до основного вмісту

Schwarzkopf Professional Blondme - за умови правильного догляду будь-яке біляве волосся може бути ідеальним

Блонд для кожного

Блонд буває різним: від ніжних освітлених пасм омбре до ідеальної платини. Він може бути холодним як лід, або ж нагадувати карамель своїми золотистими відтінками. Блонд підійде кожному незалежно від кольору шкіри, типу волосся чи статі.

 

Догляд для білявого волосся

Для того щоб блонд виглядав досконалим, він потребує належного догляду. Догляду, який точно відповідає його потребам, забезпечує необхідним живленням, а також дбає про стійкість кольору. Такий догляд можливий з Schwarzkopf Professional Blondme, який повністю присвячений білявому волоссю.ALL BLONDES : DETOX

Нехай ваш блонд знову засяє! Очищувальний догляд підходить для всіх типів волосся, відновлює тьмяний блонд і позбавляє його мідного відтінку, спричиненого забрудненням або жорсткістю води. Завдяки протеїновому комплексу зі скандинавської бавовни засіб також ефективно захищає волосся.

ALL BLONDES : RICH

Ваше біляве волосся жорстке? Інтенсивний живильний догляд надасть йому шовковистості й одночасно зміцнить волосся зсередини. Завдяки кашеміровому протеїновому комплексу в його складі, засіб також захищає волосся від ламкості та посічених кінчиків.

 

ALL BLONDES : LIGHT

Ви маєте біляве тонке волосся? Тоді саме для вас створено легкий живильний догляд. Засіб відновлює волосся не обтяжуючи його, надає волоссю шовковистості та блиску, а також полегшує розчісування.

 

COOL BLONDES

Ви мрієте про холодний відтінок блонду? Додайте до свого догляду за волоссям засоби з колекції Cool Blondes. Усі засоби усувають мідний відтінок і небажану жовтизну, надають волоссю холодного відтінку, а також роблять його шовковисто-ніжним на дотик.

 

BLONDE WONDERS

Справжні диво-засоби для вашого волосся, які чудово доповнюють догляд за блондом. Бальзам-реконструктор відновлює посічені кінчики, на 90 %, захищає волосся від впливу високих температур до 210°С, а також запобігає розпушуванню впродовж 24 годин. Спрей для блиску захищає волосся від негативного впливу зовнішніх факторів і надає йому неймовірного блиску.