Перейти до основного вмісту

Schwarzkopf Professional BC Bonacure

Новинки BC Bonacure Clean Performance


Ви досі вагаєтеся, чи варто інвестувати в косметику з чистим складом? Чи краще віддати перевагу чомусь, що дійсно працює? Тепер у цьому виборі немає потреби. Нові продукти BC Bonacure Clean Performance від Schwarzkopf Professional поєднали в собі найкраще від обох трендів — силу популярної технології Bonacure та оновлений, чистий склад.


Продукти BC Bonacure Clean Performance розробляються на основі трьох принципів:


 

  • інноваційна технологія
  • чистий склад
  • екологічне пакування

 


весь текст скритий текст

Чиста формула без зайвої хімії.


Уся серія має на 100 % веганський склад без сульфатів*, силіконів, парабенів, мінеральних олій, мікропластику і штучних барвників. Причому завдяки високоефективним технологіям вона вирізняється високим ступенем біорозкладності.

* Не містить лаурилсульфату натрію та лауретсульфату натрію.


Екологічне пакування.

Чисте всередині та ззовні. Нове пакування безпечне для довкілля, повністю придатне для вторинної переробки й виготовлене на 97 % із переробленого пластику.


весь текст скритий текст

Repair Rescue.


Підходить для: пошкодженого волосся

Пошкоджене волосся втрачає пружність, здоровий вигляд і блиск. Уже після першого ж застосування засіб BC Bonacure Repair Rescue допоможе усунути пошкодження волосся за останні 3 роки та зміцнити його на 100 %. Ефективна формула з аргініном живить, відновлює й регенерує волосся зсередини.


весь текст скритий текст

Moisture Kick.


Підходить для: нормального й сухого волосся

Коли волоссю не вистачає зволоження, блиску, еластичності й рухливості, воно стає не лише менш слухняним, а й досить ламким. BC Bonacure Moisture Kick із гліцерином відновлює баланс і забезпечує оптимальний рівень зволоження навіть дуже сухого волосся на цілих 48 годин.


весь текст скритий текст

Color Freeze.


Підходить для: фарбованого волосся

Усім нам хочеться, щоб колір нашого волосся тримався якомога довше. Саме цей ефект гарантує BC Bonacure Color Freeze. Запатентована технологія pH 4.5 Balancer фіксує кольорові пігменти глибоко всередині волосяних волокон, завдяки збалансованому рівню pH допомагає відновити баланс структури волосся, захищає колір і повністю попереджає його вицвітання.


весь текст скритий текст

Volume Boost.


Підходить для: тонкого волосся

Об’єм і форма зачіски — один з абсолютних пріоритетів для жінок. BC Bonacure Volume Boost із креатином, який ефективно діє навіть на найтонші й найслабші волосинки, має легку формулу, яка живить волосся та надає йому об’єму, повноти та пружності на цілих 48 годин.


весь текст скритий текст

Time Restore.


Підходить для: зрілого та ламкого волосся

З віком волосся може ставати слабким, ламким або сухим. Саме тому зріле волосся потребує особливого догляду. BC Bonacure Time Restore з Q10 + допомагає захистити волосся від видимих ознак старіння й робить його м’яким і блискучим.


весь текст скритий текст

Clean Balance.


Підходить для: всіх типів волосся

Наше волосся невпинно піддається впливу довкілля. Продукти BC Bonacure Clean Balance із токоферолом призначені для видалення накопичених залишків косметики на волоссі та його захисту від впливу вільних радикалів і забруднення. Засіб дарує відчуття свіжості волосся на цілих 24 години.


весь текст скритий текст