Перейти до основного вмісту

Як вибрати високотехнологічну секс-іграшку

Захоплюєтеся сучасними технологіями й хай-тек новинками в електроніці? А як щодо еротики? Чи подумували ви коли-небудь про еротичний смарт-гаджет?
Виробники в індустрії задоволень без упину торують шлях до нових відкриттів. Тож сьогодні на ринку можна зустріти такі дива, як, наприклад, смарт-вібратори або віброяйця, якими можна керувати за допомогою телефону навіть з іншого кінця земної кулі. Із такими іграшками ви більше ніколи не почуватиметеся самотніми.


 У чому переваги високотехнологічних аксесуарів?

Еротичні іграшки з категорії хай-тех пропонують незліченні можливості: вони відкриють вам цілковито новий і незвіданий вимір соло-еротики й, безсумнівно, додадуть пікантності сексуальним стосункам із вашим партнером.
Основною відмінністю й перевагою перед звичайними іграшками є можливість керування через смартфон або смарт-годинник. Це може бути корисно, наприклад, у тривалих відрядженнях, адже ви зможете зв'язатися зі своїм партнером за допомогою відеочату й дозволити йому довести себе до піку блаженства навіть на відстані.

Якщо ви належите до любительок іграшок, то, поза сумнівом, хай-тек еротика запропонує вам несподіваний спосіб розваг. Адже в мобільному додатку можна переходити на нові рівні, відстежувати кількість спалених калорій або встановлювати власний «план тренувань».

 А що ви скажете про режим вібрації в ритмі улюбленої музики? Ми вважаємо, що це дуже круто.

 

 Розумне яйце

Віброяйце з дистанційним керуванням – це невелика, але вкрай захоплива іграшка для вивчення нових можливостей свого тіла. Це один із найпопулярніших еротичних аксесуарів, що буквально запрошує до експериментів й ігор і наодинці, і в парі.
Віброяйця мають настільки м'яку силіконову поверхню, що вам неодмінно захочеться використати їх для пестощів. Для легкого й приємного введення використовуйте лубрикант на водній основі, який не зашкодить силікону. Яйце просте й інтуїтивно зрозуміле у використанні. Ви вводите більшу частину в піхву, а потім просто насолоджуєтеся приємними вібраціями.

Яйця мають до 10 універсальних програм і пропонують незліченну кількість можливостей для створення власних. Їх можна зберегти в «плейлисті» й насолоджуватися улюбленими вібраціями знову й знову.
Максимальне задоволення обіцяє музичний режим, який змушує яйце вібрувати в ритмі улюбленої музики. Незалежно від того, чи є ви шанувальником Бетховена, латиноамериканської самби або чогось тяжчого, ми гарантуємо, що прослуховування музики більше ніколи не буде таким, як раніше.
Ви належите до жінок, що люблять секрети? З яйцем ви зможете сміливо насолоджуватися приємними відчуттями в будь-який час і в будь-якому місці. Хоч у барі, хоч на довгих нудних тренінгах. Тому що введене яйце абсолютно не помітне. І єдине, що може вас виказати – це блаженна посмішка.

І наша вам порада! Якщо ви відчуваєте потребу в зміцненні тазового дна, то вібраційне яйце стане чудовим помічником!

 

Парні вібратори з дистанційним керуванням

Вібратори за останній час пережили справжню революцію й тепер нагадують дизайнерські іграшки різноманітних форм і кольорів. Окрім інноваційного дизайну, виробники також впроваджують технологічні винаходи. Наприклад, чи знайомі ви з парним розумним вібратором?
Візуально й функціонально він схожий на віброяйце. Його легко впізнати за U-подібною формою, завдяки якій цей інструмент одночасно стимулює клітор, точку G й пеніс партнера. Як?! Усе просто. Одне відгалуження ви вводите всередину разом з пенісом партнера, інше задовольняє вас, діючи на клітор. А позаяк завжди краще один раз побачити, ніж сто разів почути, подивіться, як насправді виглядає парний вібратор, й... увімкніть свою уяву.
Обираючи будь-яку секс-іграшку, звертайте увагу на її водонепроникність, адже не кожен аксесуар можна використовувати у ванні або під душем.

 Один додаток, багато гаджетів 

Незмінним аксесуаром у тумбочці кожної жінки покликаний стати кліторальний стимулятор. Це маленька й непомітна іграшка, функції якої поєднують незабутні хвилі натискань із вібраціями. Він доведе вас до оргазму за лічені хвилини й доступний у симпатичній дорожній версії, яка поміститься в будь-якій сумочці.
А як щодо партнера? Спробуйте, наприклад, вібраційне кільце, яке (м'яко!) пригнічує кровотік у пенісі, збільшуючи тривалість і силу ерекції. Зазвичай такі іграшки пропонують кілька режимів вібрації різної інтенсивності, якими ви керуєте безпосередньо з кільця для спільного задоволення.