Перейти до основного вмісту

Smashbox

Smashbox

 Народжена в легендарній фотостудії, випробувана фаховими фотографами, візажистами та моделями. Усе це — про косметику Smashbox із сонячного Лос-Анджелеса, завдяки якій ви матимете неперевершений вигляд в об'єктиві фотокамери і не тільки.

Засновниками бренда Smashbox є фотограф Девіс Фактор (Davis Factor) та його брат Дін (Dean Factor), правнуки голлівудської легенди Макса Фактора (Max Factor). 1990 року обидва брати відкрили творчу фотостудію Smashbox Studios у Лос-Анджелесі, яка невдовзі стала неабияк популярною серед світових фотографів, акторів, моделей та музикантів. У 1996 році опираючись на досвід, набутий у професійній фотографії, Девіс заснував косметичний бренд Smashbox. Першою на ринку з'явилася основа під макіяж Smashbox Photo Finish Primer, завдяки якій мейк-ап залишається в ідеальному стані нескінченно довго. Сьогодні цей праймер від Smashbox вважається серед візажистів справжньою легендою.

Окрім основи під макіяж варто також відмітити високоефективну тональну основу Smashbox Studio Skin Foundation із 24-годинною стійкістю, туш Smashbox Super Fan Mascara, що надає віям ідеального вигину, пудру Smashbox Halo Fresh Perfecting Powder та губну помаду Always on Liquid Lipstick Smashbox із безліччю красивих відтінків.

весь текст скритий текст