TANGLE TEEZER COMPACT STYLER Щітка для волосся | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Tangle Teezer Compact Styler

Щітка для волосся

Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
Tangle Teezer Compact Styler Щітка для волосся
280грн.

Код: TAT0065 | Більш ніж 20 шт. у наявності

тип Pink Sizzle

шт.
Міст Експрес
неділя, 26.08.2018

Опис косметики Tangle Teezer Compact Styler

Опис:


Іноваційний професійний гребінець для волосся Tangle Teezer Compact Styler  досконало розчеше ваше волосся та перешкодить заплутуванню. Завдяки практичній упаковці, яка захищає від пошкоджень зубчики гребінця, а також маленькому розміру, гребінець можна постійно носити з собою. Tangle Teezer Compact Styler   легко розчісує волосся, перешкоджає заплутуванню та механічному пошкодженню. Розчісування волосся ніколи не було таким легким, як зараз з гребінцем Tangle Teezer. Всього лише декілька рухів і густі зубчики гребінця забезпечать ідеальне розчісування та оксамитову ніжність. З гребінцем Tangle Teezer Ваше волосся буде блискучим та доглянутим.


Властивості:
⦁ розчісує волосся
⦁ перешкоджає заплутуванню
⦁ забезпечує м'якість та блиск
⦁ перешкоджає механічному пошкодженню волосся
⦁ можливість носити гребінець з собою завдяки практичній  упаковці

Про бренд Tangle Teezer

Tangle Teezer належить до найпопулярніших брендів з догляду за волоссям. Tangle Teezer створив сенсацію, представивши унікальний гребінець для волосся. Найчастіше, в гонитві за здоровим виглядом волосся,  при виборі шампуней та кондиціонерів для волосся, більшість забуває про важливість механічного догляду. Tangle Teezer – абсолютний хіт між гребінцями для волося. Забезпечує легке та швидке розчісування, як сухого так і мокрого волосся. Революційний підхід до технології, матеріалів та стильного дизайну зробили з гребіньця світовий хіт в догляді за волоссям.

Гребінці Tangle Teezer комфортні у використанні, не травмують волосся, ретельно та швидко розчісують заплутане волосся, не витягують його, надають волоссю гладкості та запобігають посіченим кінчикам. Спеціально розміщені гребінчики різної довжини, створені з гнучкого матеріалу, роблять процес розчісування значно легшим.

Англійський перукар, на ім’я Saun Pulfrey, створив в 2004 році перший прототип незвичного гребінця, який не мав великої популярності. Навіть після телевізійних реклам і презентацій нового інноваційного продукту, інвестори не знайшли в ньому потенціалу. Перукар вже збирався закинути свою ідею, але роком пізніше його винаходом зацікавилася відома мережа магазинів Boots. Так з’явився перший Tangle Teezer, він був чорного кольору. Великий успіх прийшов після випуску рожевої версії Tangle Teezer. Прийшло визнання та нагороди сипались одна за другою.

Сьогодні Tangle Teezer – це найпродаваніший гребінець для волосся у Великобританії. Кожної хвилини продається 8 гребінців по всьому світі. Бренд пропонує ряд різновидних дизайнів та широкий вибір варіацій колоьрів. Tangle Teezer Original оцінить кожен. Відмінний ергономічний дизайн зручно вміщається в долоні. Ніякого витягування волосся, швидке розчісування та як результат – здорове та блискуче волосся. Tangle Teezer Compact Ви можете мати з собою завжди і усюди. Завдяки маленькому розміру, гребінець знайде місце в кожній сумці. Tangle Teezer Aqua Splash був спеціально розроблений для розчісування мокрого волосся, а Tangle Teezer Salon Elite пропонує новий вдосконалений дизайн.

Гребінці Tangle Teezer безсумнівно являються маст хевом у Вашому косметичному арсеналі. Виключне поєднання ефективних властивостей з оригінальним дизайном і універсальності використання для всіх типів волосся, робить Tangle Teezer відмінним продуктом за доступною ціною. Забудьте про ламке і посічене волосся в епоху Tangle Teezer

Menu