TePe Angleміжзубні щіточки 6 штук

2×
TePe Angle міжзубні щіточки 6 штук
TePe Angle міжзубні щіточки 6 штук
Акція
0,6 mm 6 кс
110грн.

Код: TET1384 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
вівторок 29.09.2020
Особисте отримання
вівторок 29.09.2020

Опис продукту TePe Angle

Класичною зубною щіткою буває важко дістатися до міжзубних проміжків. Міжзубну щітку TePe Angle створено спеціально для цього завдання. Щітка з легкістю проникне в міжзубний простір, звідки видалить увесь наліт, мінімізуючи ризик виникнення карієсу.

Міжзубна щітка TePe Angle має скошену голівку з м’якими щетинками для ретельного та дбайливого чищення ділянок біля чутливих ясен і зубних імплантатів. Завдяки довгому тримачу щітку зручно тримати в руці та легко чистити зуби під необхідним кутом. Також доступні різні діаметри щетинок.

Властивості:

  • дбайливо чистить простір між зубами → на 40 % ефективніше видалення
    нальоту, ніж із класичною зубною щіткою
  • запобігає запаленню ясен і карієсу
  • не подразнює чутливі ясна
  • безпечно чистить ділянку навколо імплантатів
  • усуває неприємний запах із ротової порожнини
  • зручно тримати в руці завдяки довгому тримачу

Спосіб використання:
Акуратно вкладіть щітку в міжзубний проміжок і, проводячи нею вперед і назад, вичистіть його. Після використання сполосніть.

Про бренд TePe

Koсметика TePe | TePe – найвища якість зубної гігієни. Шведська родинна компанія ТеРе,  основана в 1965 році, є постачальником та виробником високоякісних засобів по догляду за ротовою порожниною.

Основною метою ТеРе є підвищення загальної обізнаності щодо  важливості профілактичних заходів гігієни ротової порожнини, перш за все чищення міжзубних проміжків. Таким чином компанія намагається допомогти  зберегти здоров’я зубів та підвищити якість життя людей у всьому світі.
 
В наш час багато людей не приділяють достатньої уваги чищенню міжзубних проміжків. Звичайні зубні щітки очищають лише жувальну поверхню зубів,  фронтальну та задню сторони, тому в міжзубних просторах  залишається багато шкідливих бактерій, які спричиняють запалення ясен, карієс та являються причиною неприємного запаху.

Регулярне використання спеціальних пристосувань для чищення міжзубного простору - один із головних засобів вирішення цієї проблеми. Міжзубні щіточки ТеРе виготовляються в багатьох варіантах, задовольняючи індивідуальні потреби кожного користувача. Окремі серії відрізняються по кольору . Всі щіточки завдяки спеціальним пристосуванням  забезпечують високу якість та ефективність чищення. Для безпечної чистки всі металеві поверхні покриті пластиком; завдяки різним вигинам очищаючих частин забезпечується швидкий та легкий доступ до важкодоступних поверхонь зубів, а  ергономічні ручки, виготовлені  з повторно  переробленого матеріалу - просте застосування. Міжзубні щіточки та інші продукти для досконалої гігієни ротової порожнини компанії ТеРе розроблені у співпраці з провідними спеціалістами , які працюють в області стоматологічної профілактики.

Гасло ТеРе:" Ми залежимо від вашої здорової посмішки"
 
 

Оцінка TePe Angle