Перейти до основного вмісту

theBalm

theBalm

 «Краса за 5 хвилин» — так звучить девіз американського бренда theBalm, що пропонує першокласну косметику оригінального ретро дизайну. Незліченна кількість виразних кольорів пробудить вашу фантазію, щоб ви створили неперевершений макіяж.

Бренд theBalm заснувала Марісса Шипман (Marissa Shipman), яка одного разу вирішила щодня робити те, що приносить їй радість. Оскільки її хобі було творити красу, а в її косметичці не було саме тих засобів, які б їй найбільше підійшли, вона наважилася на рішучий крок. У 2004 році вона звільнилася з попередньої роботи, розробила план і разом із хіміками-технологами почала виготовляти нову продукцію. Так побачила світ косметика бренда theBalm.

Презентуємо вам легендарний багатофункціональний засіб theBalm Mary — Lou Manizer, який можна використовувати як хайлайтер і тіні для повік. Також ви можете спробувати засіб theBalm Bahama Mama, який можна використовувати як бронзер, тіні для повік і пудру для контурингу, або культовий засіб theBalm Hot Mama, який можна використовувати як рум’яна та тіні для повік! Також варто згадати розкішну палетку theBalm Meet Matt(e) Trimony та рум’яна theBalm Balm Beach.

весь текст скритий текст