Перейти до основного вмісту

TONI & GUY

Про бренд TONI&GUY

Можливо ви бажаєте поекспериментувати зі своєю зачіскою, щоб відрізнятись від інших, чи просто отримати найкращий догляд за волоссям, косметика TONI&GUY задовольнить усі ваші очікування. Спробуйте один із найвідоміших перукарських брендів усіх часів.

Початком цієї історії була невеличка перукарня, яку 50 років тому відкрили в Лондоні брати Тоні та Ґай Масколо. Сьогодні мережа перукарень із їхнім іменем має більше, ніж 500 філіалів у всьому світі, а продукцією Toni and Guy користується безліч професіоналів. Бренд популярний і в індустрії моди: у 2010 році він став офіційним спонсором British Fashion Awards.

Завдяки TONI&GUY ви можете створити будь-яку зачіску, яка відповідатиме вашим бажанням. Окрім шампунів, кондиціонерів і масок для всіх типів волосся, бренд також пропонує все для ідеального стайлінгу. Може спробуєте парфумований блиск для волосся або спрей для стайлінгу з морською сіллю? Спеціальна колекція для чоловіків пропонує моделюючу пасту з матуючим ефектом, пом'якшувальну олію для бороди або незамінний сьогодні віск для вусів.

весь текст скритий текст