Перейти до основного вмісту

Victoria's Secret

Про бренд Victoria's Secret

Станьте привабливим ангелом, на якого всі звертатимуть увагу. Бажаєте підкреслити свою ніжність, хочете виглядати чуттєво або ж бути трішки таємничою — косметика Victoria’s Secret вас просто зачарує.

 

Бренд Victoria’s Secret найчастіше асоціюється з розкішною білизною, яку пропонує з 1977 року. Сьогодні відома і його косметика, створена в тандемі з багатьма знаменитими парфумерами. Багато ароматів Victoria’s Secret завоювали популярність серед жінок по всьому світу.

Парфумовані спреї для тіла Victoria’s Secret доступні в багатьох варіантах. Підберіть аромат відповідно до свого настрою: солодкий, квітковий або, наприклад, екзотичний фруктовий. Приємним запахом вас огорне й популярна парфумована вода Victoria’s Secret Bombshell. Чуттєвий аромат, який зігріє вашу душу й підкреслить природну сексуальність. Шукаєте чудовий кокосовий аромат? Тоді вам ідеально підійде Victoria’s Secret Coconut Passion: у цій колекції ми пропонуємо не лише парфумований спрей для тіла, а й гель для душу та молочко для тіла.

весь текст скритий текст