4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom Одеколон унісекс

3×
4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom Одеколон унісекс
4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom Одеколон унісекс
170 мл

Код: 4710096 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Придбайте будь-яку продукцію на суму від 1300 грн та в подарунок виберіть пляжну сумку або скляну пляшку для води у подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис 4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom
Склад

Унісекс-одеколон 4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom подарує вам абсолютно новий чуттєвий досвід. Відкрийте аромат, який не має собі рівних і ефектно підкреслює унікальність особи, яка його носить.

  • цитрусовий аромат
  • пряний аромат
  • грайливий аромат, який вам ніколи не набридне
  • аромат підходить для щоденного користування
  • унісекс — як для чоловіків, так і для жінок

Повний список інгредієнтів

ALCOHOL, WATER (AQUA), FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, BHT Виробник несе відповідальність за склад продукту. У зв'язку з можливими змінами, рекомендуємо перевіряти склад продукту безпосередньо на його упаковці.
Повний текст

Склад

склад
мандарин, кардамон
Тип аромату
Цитрусові, Ароматичні

Про бренд 4711

Парфумерія 4711 | 4711 - Одеколон 4711 створений на основі формули одеколону, отриманої в 1792 році в місті Кельні, у Німеччині. Історія 4711 настільки  багата, як і сам аромат. За однією з версій, композиція була розроблена в 18 столітті картезіанським ченцем. Ця формула потрапила в руки до німецького бізнесмена Мюльхенса, який почав випускати одеколон для продажу. Коли місто перейшло від Німеччини до Фарнціі, французи перенумеровали будинки на вулицях міста. В однин з цих днів бізнесмен виявив, що проживає за новою адресою Глокенгассе № 4711, Кельн. Цей номер будинку він взяв в якості назви  одеколону.
 

Оцінка 4711 Acqua Colonia Mandarine & Cardamom3