Abercrombie & Fitch FierceОдеколон для чоловіків

4×
Abercrombie & Fitch Fierce Одеколон для чоловіків
Abercrombie & Fitch Fierce Одеколон для чоловіків
50 мл
2 199грн.

Код: ABE0004 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
понеділок 06.04.2020
Особисте отримання
понеділок 06.04.2020

Опис парфумів Abercrombie & Fitch Fierce
Склад

Розбудіть свої відчуття, подаруйте тілу свіжість та вирушайте на зустріч новим викликам. Чоловічий одеколон Abercrombie & Fitch Fierce створений для активних чоловіків, які люблять спорт. Уособлює чоловічу силу та фізичну красу, які також зображено на оригінальному флаконі. Аромат має унікальну стійкість, тож неодмінно стане в пригоді в навантажені й стресові дні.

  • насичений деревний аромат
  • для сучасного чоловіка
  • ідеально підходить для щоденного користування

Склад аромату
Початкові ноти ароматичної композиції належать пряному кардамону, ялиці, апельсину, свіжому лимону й ефірній олії петітгрейну. Після них на перший план виступає розмарин, романтична троянда, квітковий аромат конвалії та делікатного жасмину. А на завершення ви зможете насолодитися пахощами дубового моху, бразильського рожевого дерева, ветіверу та мускусу.

Історія аромату
Аромат Fierce вперше з’явився на ринку у 2002 році. Американський бренд Abercrombie & Fitch відомий передусім виробництвом одягу для дозвілля та є законодавцем модних трендів у цій сфері.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
помаранч, лимон, петітгрейн, кардамон, ялина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
розмарин, троянда, жасмин, конвалія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ветивер, мускус, дубовий мох, бразильське рожеве дерево
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Abercrombie & Fitch

Парфуми Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch є торговою маркою, яка має дуже довгу історію. Виробник всіх модних речей з’явився в 1982 році та належить до істинних зірок. Хоча цей бренд в основному зосереджується на одязі для молодих людей, які люблять спорт і випадковий стиль, зараз він пропонує набагато більше.
Парфуми Abercrombie & Fitch не так відомі, як інші бренди, але тим більше може здивувати їх вміст, що розрахований переважно на молодих людей як за віком, так і за душею.  
Аромат Abercrombie & Fitch є унікальним тим, що не розкриває свій характер відразу ж після нанесення. Аромату потрібно розкритися, щоб потім вразити унікальною чарівністю.

Оцінка Abercrombie & Fitch Fierce