Abercrombie & Fitch First Instinct Blueтуалетна вода для чоловіків

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue туалетна вода для чоловіків
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue туалетна вода для чоловіків
100 мл
1 079грн.

Код: ABE01087 | В наявності
1
Нова Пошта
вівторок 14.04.2020
Особисте отримання
вівторок 14.04.2020

Опис парфумів Abercrombie & Fitch First Instinct Blue
Склад

Туалетна вода Abercrombie & Fitch First Instinct Blue — сміливий і небанальний аромат для чоловіків, які завжди керуються своїм інстинктом і сміливо йдуть назустріч кожній пригоді.

  • ароматичний фужерний аромат із акордами свіжості
  • для щоденного використання й екстремальних ситуацій
  • презентовано у 2018 році

Склад аромату
Вступні акорди аромату належать свіжому бергамоту та замороженим яблукам, які доповнює інтенсивний кардамон. В ароматичному серці композиції переплітаються тони лаванди, розмарину та перцю. Сильну основу First Instinct Blue утворює сандалове дерево, боби тонка та нота амбри.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
кардамон, бергамот, яблуко
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
розмарин, лаванда, чорний перець
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин, боби тонка, сандалове дерево
Тип аромату
Ароматичні

Про бренд Abercrombie & Fitch

Парфуми Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch є торговою маркою, яка має дуже довгу історію. Виробник всіх модних речей з’явився в 1982 році та належить до істинних зірок. Хоча цей бренд в основному зосереджується на одязі для молодих людей, які люблять спорт і випадковий стиль, зараз він пропонує набагато більше.
Парфуми Abercrombie & Fitch не так відомі, як інші бренди, але тим більше може здивувати їх вміст, що розрахований переважно на молодих людей як за віком, так і за душею.  
Аромат Abercrombie & Fitch є унікальним тим, що не розкриває свій характер відразу ж після нанесення. Аромату потрібно розкритися, щоб потім вразити унікальною чарівністю.

Оцінка Abercrombie & Fitch First Instinct Blue

tracking pixel