Adidas Pure Lightnessтуалетна вода для жінок

Adidas Pure Lightness туалетна вода для жінок
Adidas Pure Lightness туалетна вода для жінок
50 мл
220грн.

Код: ADI0062 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 22.07.2020
Особисте отримання
середа 22.07.2020

Опис парфумів Adidas Pure Lightness
Склад

Adidas Pure Lightness  фруктово-квітковий аромат. Свіжий та легкий, ідеальний для  весни та літа. Приємно охолодить та подарує почуття прохолоди навіть під час  найбільшої спеки.


Відразу після відкриття флакону вас захоплять насичені фруктові пахощі. Передусім – вражаючий запах яблука. Соковитий аромат кавуна привносить шарм в Pure Lightness , роблячи його більш стильним.  Поступово фруктова свіжість переходить у море квіткових ароматів. Завдяки магнолії і лілії свіжо-фруктовий коктейль переходить у солодко-фруктову свіжість. Композицію  доповнює виразний аромат квітів жасмину та ніжної фіалки. Чуттєве серце парфуму створює мускус.


Туалетна вода Adidas Pure Lightness  – це неймовірно легкий, свіжий та оптимістичний  аромат. Ці відчуття вас будуть супроводжувати весь час, поки з вами буде цей  парфум. Завдяки квітковим пахощам в Adidas Pure Lightness  прекрасно співіснують елегантність класики та динамічність. Ніжна фіалка пом’якшує туалетну воду.

 
Аромат Pure Lightness ідеально підходить для активних жінок, які люблять займатися спортом, в той же час бажають бути жіночними. Цей аромат здатний чудово підкреслити, як  рішучість і силу, так і красу та шарм кожної жінки.


Чіткі і збалансовані пропорції Pure Lightness дозволяють застосовувати його вдень.  Ідеально підходить  для різноманітних заходів, занять спортом,  прогулянок та роботи. 

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
диня, яблуко
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, магнолія, конвалія, фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Adidas

Парфумерія  Adidas | Adidas - Знаменитий спортивний бренд Adidas не потрібно представляти. Одяг, аксесуари, парфумерія Adidas - все це призначено для стильних молодих людей, які дорожать, перш за все, не тільки своїм часом, але і собою в часі. Молодість і вічне прагнення, свіжість і постійний рух - ось те, що найбільше цінують шанувальники Adidas у всьому світі. Вони віддають перевагу легким і свіжі ароматам, їхнє головне кредо - природність, яка проявляється в її кращих рисах. Всим ароматом Adidas притаманна  атмосфери змагань і перемоги, вони покликані заряджати енергією і дарувати нові сили. Варто відзначити, що з цими місіями парфумерія Adidas справляється на відмінно.
 

Оцінка Adidas Pure Lightness