AirStocking Premier Silk

панчохи в аерозолі air-stocking

AirStocking Premier Silk панчохи в аерозолі  air-stocking
AirStocking Premier Silk панчохи в аерозолі  air-stocking
відтінок Terracotta 56,7 гр
417грн.

Код: AIS0012 | Більш ніж 20 шт. у наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 23.08.2019
Особисте отримання
пʼятниця 23.08.2019
AirStocking Premier Silk
відтінок Terracotta 56,7 гр | 417грн.

Опис продукту AirStocking Premier Silk

Панчохи в аерозолі AirStocking Premier Silk легко та швидко створять досконалий ефект ідеальних ніг.

Властивості:

  • вирівнює тон шкіри
  • створюють ефект ідеально гладких і шовковистих ніг
  • водостійкий засіб
  • надає шкірі ніжності й еластичності

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсніть флакон, після чого розпиліть на шкіру ніг із достатньої відстані. Почекайте, поки засохне. Наносіть лише на чисту та суху шкіру після депіляції. Після застосування ретельно вимийте руки.

Про бренд AirStocking

AirStocking - продукція цієї фірми, створена модним японським дизайнером Yoshiumi Hamada в 2003 році здійснила справжню революцію в повсякденному житті жінок. Панчохи-спрей за два роки стали дуже модним і дуже популярним товаром в США та Європі.
Панчохи-спрей складаються з рідкої пудри, до складу якої входять натуральні екстракти шовку і при нанесенні на шкіру тіла створюють ефект присутності панчох. На відміну від звичайних панчох вони не обмежуть Вас в русі, містять UV фільтри та дозволяють шкірі дихати. Вдягніть панчохи AirStocking і Ви! Широкий діапазон відтінків дозволить вибрати саме той тон, який довподоби Вам.
Панчохи AirStocking пройшли суворий дерматологічний контроль, який підтверджує їх ефективність та безпечність для здоров'я жінок. Вони дуже практичні у використанні. Достатньо нанести на шкіру, зачекати 2 хвилини доки спрей висохне на тілі і колготки вже на Вас.