âme pureAdjustable Derma Stamp дермароллер для обличчя

âme pure Adjustable Derma Stamp дермароллер для обличчя
âme pure Adjustable Derma Stamp дермароллер для обличчя
1 350грн.

Код: AME03315 | В наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 29.10.2021
Особисте отримання
пʼятниця 29.10.2021

Опис âme pure Adjustable Derma Stamp

Щадний догляд за проблемною шкірою обличчя ще ніколи не був таким простим.

Шкіра зі схильністю до акне, нерівним тоном та шорсткою текстурою вимагає обережного, проте ефективного догляду. Дермароллер для обличчя âme pure Adjustable Derma Stamp оснащено 140 голками з хірургічної неіржавної сталі, довжину яких за потреби можна регулювати в межах 0,00–1,00 мм й обробляти ними шкіру обличчя, шиї або плечей. Він простий та безпечний у використанні та значно посилює дію гелів бренду âme pure. Застосування дермароллера з гелями âme pure забезпечує омолодження, заспокоєння, розгладження й освітлення шкіри.

Властивості:

  • м'яко й точно обробляє прищі та рубці після акне, пігментовану й жирну шкіру
  • вирівнює тон і розгладжує загрубілу структуру шкіри
  • у 1000 разів підвищує поглинання шкірою активних речовин із косметичних продуктів

Спосіб застосування:
Відрегулюйте довжину голок. Для обличчя використовуйте голки до 0,75 мм, а довші — виключно для тіла. Обробку шкіри мікроголками за допомогою дермароллера Adjustable Derma Stamp слід проводити ввечері 2-4 рази на тиждень, причому кожного другого тижня. Тобто після 1 тижня процедур робіть 1 тиждень перерви.

Notino рекомендує:
Перед використанням дермароллера обробіть руки та інструмент очищувальним спреєм Sanitizer Spray. Мікроголки слід дезінфікувати спреєм щоразу перед використанням і після нього. Рекомендуємо використовувати Adjustable Derma Stamp із гелями âme pure. Ці гелі були спеціально розроблені для застосування відразу після обробки шкіри дермароллером. Виберіть, наприклад, розгладжувальний гель проти недоліків шкіри Collagen Therapy™ Platinum. Після обробки шкіри безліччю мікроскопічних голок у неї легко та глибоко проникають активні речовини.

Оцінка âme pure Adjustable Derma Stamp