American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil пом'якшуюча олійка для вусів

American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil пом'якшуюча олійка для вусів
American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil пом'якшуюча олійка для вусів
330грн.
50 мл
Код: ACR1449 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
четвер 20.05.2021
Особисте отримання
четвер 20.05.2021

Опис American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil
Властивості

Засіб для гоління American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil забезпечує ідеально гладкий процес вашого щоденного процесу гоління.

Властивості:

  • забезпечує гладке й акуратне гоління
  • полегшує ковзання бритви по шкірі
  • заспокоює шкіру

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Властивості

Kонсистенція
Олійка
Тип шкіри обличчя
для всіх типів

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Оцінка American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil