Annayake Pour Elleпарфумована вода для жінок

4×
Annayake Pour Elle парфумована вода для жінок
Annayake Pour Elle парфумована вода для жінок
100 мл

Код: ANN0144 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Ми з радістю повідомимо вас електронною поштою, коли товар буде в наявності. Звичайно, лише від вас залежить, чи ви скористаєтесь пропозицією.

Надсилаючи листа, ви погоджуєтесь з його обробкою з метою інформування про наявність конкретного продукту компанії Notino до моменту відправки повідомлення електронної пошти на вашу адресу. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі в розділі Принципи обробки персональних даних..

Опис парфумів Annayake Pour Elle
Склад

Вишуканий жіночий аромат Annayake Pour Elle – це вираження істинної жіночності та природності. Аромат здивує вас своєю інтенсивністю, чуттєвістю та легкістю. Це контрастна та незвичайно збалансована композиція есенцій, які неодмінно підкорять вас і не залишать байдужими.

Насамперед верхні тони аромату Annayake Pour Elle виражаються освіжними нотками чаю з бергамотом. Інтенсивності аромату додає фігове дерево, аромат якого поступово переходить в ніжні акорди тендітної квітки лотосу. Зрештою, ви можете насолоджуватись теплою деревиною та мускусом, які надають аромату незвичайної чуттєвості. Ця парфумована вода чудово підходить для щоденного використання.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
листя інжиру, бергамот, чай
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
квіти, лотос
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
деревні ноти, мускус
Тип аромату
Квіткові, Зелені

Оцінка Annayake Pour Elle