Перейти до основного вмісту
Ardell FauxMink Wispies штучні вії велика упаковка
Ardell FauxMink Wispies штучні вії велика упаковка

Американська компанія Ardell спеціалізується на створенні накладних вій. У 1971 році її заснувало подружжя Арнольда (Arnold) та Сідел Міллер (Sydell Miller). Незабаром їх перший виріб Duralash Individual швидко завоював популярність, що призвело до подальшого розширення портфоліо. Сьогодні Ardell є одним з найуспішніших і найпопулярніших у світі брендів у цьому сегменті ринку. Одним із її гасел є: «Для кожної жінки, для кожної події, для кожного способу життя».

В асортименті Ardell ви можете знайти накладні, пучкові, одинарні та інші вії багатьох різних стилів. Переважна більшість з них виготовлена зі стерилізованого людського волосся. Вони дуже ефектні, легко накладаються та знімаються. Особливої уваги заслуговують також практичні аксесуари — клей, пензлики, щіточки для брів тощо.

Вироби Ardell відзначаються високою якістю та розумною ціною. Їх унікальність засвідчує те, що їх використовує низка голлівудських візажистів. Бренд Ardell, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне мати прекрасний і незабутній вигляд, хто є розбірливим і не задовольняється малим або намагається бути привабливим для протилежної статі.

ArdellFauxMink Wispies штучні вії велика упаковка

Demi Wispies 4 кс
640грн

  • Ardell FauxMink Wispies штучні вії велика упаковка
  • Ardell FauxMink Wispies штучні вії велика упаковка
В наявності | 160,00грн / 1 кс, з ПДВ | Код: ARD02576
1
кур’єр Нова пошта
середа 31.07.2024
Особисте отримання
пʼятниця 02.08.2024