ARTDECO PARADISE ISLAND компактна пудра-бронзантор | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Artdeco Paradise Island

компактна пудра-бронзантор

Artdeco Paradise Island компактна пудра-бронзантор
Artdeco Paradise Island компактна пудра-бронзантор
Artdeco Paradise Island компактна пудра-бронзантор
Спеціальні знижки
819грн.
Знижка 11%
відтінок 43200.6 Sunburst 18 гр
733грн.

Код: ART04027 | Залишилось останні 1 штук

пошкрябана упаковка | Обсяг продукту: 100%

шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.

Menu