Ashleigh & Burwood LondonFairy Ball подарунковий набір

1×
Ashleigh & Burwood London Fairy Ball подарунковий набір
Ashleigh & Burwood London Fairy Ball подарунковий набір
подарунковий набір

Зараз цей продукт недоступний | Код: ABL07979

лампа 11 x 8 см + наповнення 250 мл

Fresh Linen

Каталітична лампа Ashleigh & Burwood London Fairy Ball  — ідеальний аксесуар для будинків, офісів, готелів і спа-центрів. Секрет каталітичної лампи ґрунтується на принципі каталітичної реакції — горіння без полум’я. Лампа призначена як для наповнення ароматом приміщень, так і для очистки та дезінфекції повітря в закритих приміщеннях.

Властивості:

  • Лампу можна залишати без нагляду
  • Лампа також знищує всі запахи в кімнаті, включаючи сигаретний дим, випаровування під час приготування їжі або запахи від домашніх улюбленців
  • Лампа чудово наповнить ароматом все приміщення

Набір містить:

  • лампа 11 x 8 см
  • наповнення 250 мл

Спосіб використання:
Упаковка містить наповнювач до каталітичних ламп. Зніміть з лампи декоративну кришечку та ковпачок для гасіння. За допомогою воронки наповніть лампу ароматичною есенцією на 2/3 рівня. Вставте гніт із камінчиком назад у лампу та закрийте її ковпачком для гасіння.Приблизно через 20 хвилин, коли наповнювач підніметься до рівня камінчика, запаліть його запальничкою. Полум’я має горіти упродовж 3-5 хвилин, після чого його необхідно погасити, а камінчик прикрити декоративною кришечкою. В такий спосіб каталітичний процес буде розпочато, а лампа почне випускати аромат. Після отримання бажаної інтенсивності аромату замініть декоративну кришечку на ковпачок для гасіння. Так ви закінчите каталітичну реакцію. Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Склад

склад
алоє вера, цитрусові, плюмерія, ноти свіжості, лаванда, повітряні ноти
Тип набору
подарунковий набір
Вид аромату для дому
чисті