Перейти до основного вмісту
Atelier Cologne Cologne Absolue Orange Sanguine парфумована вода унісекс

Atelier CologneCologne Absolue Orange Sanguine парфумована вода унісекс

4×
30 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: ATC3979
Ми надішлемо вам зразок, щоб ви могли спробувати продукт. Якщо він вам не підійде, ви зможете безкоштовно повернути велику упаковку.  Докладніше про послугу
Практичний розмір, який підходить для подорожей.
Дорожній варіант

Парфуми-унісекс. Виготовлено у Франції. 91% природних компонентів найвищої якості.

Легкий морський бриз, теплі сонячні промені та соковиті апельсини. Саме такий аромат мають парфуми унісекс Atelier Cologne Orange Sanguine, що вмить перенесуть вас до сонячних країв і розквітлих апельсинових дерев, які так спокушають вас відпочити в їхньому затишку.

Завдяки цитрусовій ароматичній композиції, парфуми чудово підходять як для чоловіків, так і для жінок. У їхньому складі ви знайдете першокласні інгредієнти найвищої якості — червоний апельсин з Італії, герань із Китаю та сандалове дерево з Австралії.

  • цитрусовий аромат
  • унісекс-аромат підходить як для чоловіків, так і для жінок
  • містить 15 % високоякісних ефірних олій

Склад аромату
Початкові ноти ароматичної композиції зачарують ваші відчуття тонами червоного апельсина з сонячної Італії. Згодом у серці аромату розкриється герань з Китаю. Основу ароматичної композиції, яка найдовше триматиметься на шкірі, складає тепле сандалове дерево.

Історія аромату
Парфуми Orange Sanguine Atelier Cologne містять 91 % відновлюваних природних інгредієнтів найвищої якості. Під час виробництва аромату акцент робиться не тільки на найкращу якість сировини, але й також на дбайливе ставлення до довкілля.

Склад

початкова нота
червоний апельсин
нота серця
герань
кінцева нота
сандалове дерево
Тип ароматуЦитрусові