AvèneAntirougeurs заспокоююча маска для чутливої шкіри схильної до почервонінь

1×
Avène Antirougeurs заспокоююча маска для чутливої шкіри схильної до почервонінь
Avène Antirougeurs заспокоююча маска для чутливої шкіри схильної до почервонінь
Рекомендована роздрібна ціна
640грн.

Заощадьте 29%
50 мл
450грн.

Код: AVE0693 | В наявності

Оновлений склад

1
Нова Пошта
середа 03.11.2021
Особисте отримання
середа 03.11.2021

Опис Avène Antirougeurs
Властивості

Підвищена мікроциркуляція крові в шкірі внаслідок споживання гострої їжі й алкоголю або через різкі коливання температури повітря може призводити до небажаної гіперемії на обличчі. Відновлювальна маска Avène Antirougeurs Calm миттєво заспокоює чутливу шкіру обличчя в разі почервонінь та ефективно зменшує їх видимі прояви.

Властивості:

  • миттєво та надійно заспокоює шкіру обличчя за гострих проявів почервоніння
  • забезпечує необхідне зволоження
  • помітно зменшує почервоніння шкіри
  • спеціальна гелева текстура захищає шкіру від негативних зовнішніх чинників
  • надає відчуття свіжості
  • можна застосовувати після медичних втручань із використанням васкулярного лазера

Склад:

  • термальна вода Avène — миттєво заспокоює та пом’якшує шкіру
  • TRP-Regulin™ — зменшує реактивність шкіри та пов’язане з цим відчуття дискомфорту
  • не містить ароматизаторів

Спосіб нанесення:
Нанесіть маску в достатній кількості на чисту шкіру обличчя та залиште на 5–10 хвилин. Потім витріть залишки маски ватним диском. Після цього рекомендуємо застосувати термальну воду Avène.

Властивості

Тип шкіри обличчя
чутлива
Властивості
заспокоєння, проти почервонінь

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Antirougeurs1