AvèneCleanance коригувальна сироватка проти недосконалостей шкіри

Avène Cleanance коригувальна сироватка проти недосконалостей шкіри
Avène Cleanance коригувальна сироватка проти недосконалостей шкіри
Рекомендована роздрібна ціна
649грн.

Заощадьте 12%
30 мл
570грн.

Код: AVE02368 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 01.11.2021
Особисте отримання
понеділок 01.11.2021

Опис Avène Cleanance
Властивості

Чорні цятки та видимі пори більше не будуть перешкодою на шляху до бездоганної краси вашого обличчя. Корекційна сироватка для боротьби з недоліками шкіри Avène Cleanance містить високу концентрацію активних речовин, як-от r-Refinyl або гліколева кислота, завдяки яким вона ефективно зменшує окислення шкірного сала та попереджає появу чорних цяток і інших недоліків. Вона також звужує розширені пори, помітно покращує загальну текстуру шкіри та сповнює обличчя дивовижним сяянням.

Властивості:

 • усуває недоліки шкіри
 • звужує розширені пори
 • покращує загальну текстуру шкіри
 • сповнює шкіру привабливим сяянням

Результати тестування:
→ клінічна ефективність (група з 31 жінки користувалася засобом двічі на день)

 • зменшення недоліків шкіри на 32,9 %
 • звуження пор на 20,9 %

→ спостереження 77 жінок, які користувалися засобом 1–2 рази на день упродовж 28 днів

 • 88 % відзначили зменшення недоліків шкіри
 • 88 % підтвердили покращення загальної структури шкіри

Склад:

 • Synovea HR — усуває недоліки та чорні цятки шляхом зменшення окислення шкірного сала
 • r-Refinyl — звужує розширені пори
 • гліколева та молочна кислоти — покращують загальну структуру шкіри

Спосіб застосування:
Нанесіть 1–2 рази на день на суху очищену шкіру й обережно розітріть.

Властивості

Тип шкіри обличчя
проблемна
Властивості
рівний сяючий колір, проти акне, від чорних цяток, вирівнювання тону шкіри
SPF
без SPF
Спосіб застосування
денний та нічний
Активні компоненти
гліколева кислота

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Cleanance