AvèneCleanance очищуючий гель для проблемної шкіри

Avène Cleanance очищуючий гель для проблемної шкіри
Avène Cleanance очищуючий гель для проблемної шкіри
100 мл

Код: AVE1367 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Avène Cleanance
Властивості

Якщо у вас проблемна шкіра, то вам слід подбати про ретельне й регулярне очищення обличчя. Очисний гель Avène Cleanance перетворить щоденний догляд за обличчям на приємну косметичну процедуру. Засіб делікатно усуває будь-який бруд і містить компоненти, що матують шкіру, заспокоюють подразнення та дарують свіжість.

Властивості:

  • делікатно очищає шкіру від бруду
  • регулює надмірне виділення шкірного сала
  • матує шкіру обличчя та дарує приємний аромат
  • має заспокійливий ефект
  • підходить як для обличчя, так і для тіла
  • має ніжний аромат

Клінічна ефективність:
→ тестування за участі 33 осіб, які користувалися гелем 2 рази на день протягом 21 дня

  • суттєве зменшення надмірного виділення шкірного сала
  • зменшення проявів акне й утворення чорних цяток

Склад:

  • монолаурін — врегульовує надмірне виділення шкірного сала
  • термальна вода Avène — заспокоює шкіру та запобігає подразненню

Спосіб нанесення:
Невелику кількість гелю видавіть на долоні й, додавши трохи води, спіньте. Круговими масажними рухами нанесіть на шкіру обличчя. Ретельно змийте, делікатно витріть обличчя рушником.

Властивості

Kонсистенція
гель
Тип шкіри обличчя
жирна, проблемна
Властивості
очищення, проти акне

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Cleanance