AvèneTriAcnéal EXPERT емульсія для проблемної шкіри

Avène TriAcnéal EXPERT емульсія для проблемної шкіри
Avène TriAcnéal EXPERT емульсія для проблемної шкіри
30 мл

Код: AVE1025 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Avène TriAcnéal EXPERT
Властивості

На жаль, від акне можна страждати навіть у дорослому віці. Емульсія Avène TriAcnéal EXPERT призначена спеціально для догляду за зрілою шкірою, яка має схильність до акне. Засіб ефективно запобігає утворенню чорних цяток, знімає почервоніння та заспокоює шкіру.

Крем-емульсія легко наноситься та дуже швидко поглинається шкірою. Регулярне застосування запобігає небажаному висиханню шкіри й дарує їй здоровий і красивий вигляд.

Властивості:

 • ефективно запобігає утворенню акне
 • дієво запобігає появі чорних цяток
 • забезпечує інтенсивне зволоження шкіри
 • видаляє відмерлі клітини шкіри
 • пом'якшує поверхню шкіри
 • легко наноситься та швидко поглинається

Результати тестування:
Клінічне дослідження за участі 20 жінок зі схильною до акне шкірою, які користувалися кремом 1 раз на день.

 • після 1-го застосування
  → шкіра зволожена, шовковиста та приємна на дотик
 • після 6 тижнів використання
  → значне зменшення чорних цяток та інших недоліків шкіри — на 45,3 %
  → усунення шрамів від акне на 70 %

Склад:

 • запатентований компонент Diolényl® — запобігає утворенню акне
 • запатентований компонент X-Pressin™ — розгладжує шкіру й усуває чорні цятки
 • термальна вода Avène — заспокоює та пом’якшує шкіру

Спосіб нанесення:
Наносьте емульсію щовечора на чисту шкіру, втираючи легкими круговими рухами. Не змивайте.

Властивості

Kонсистенція
емульсія
Тип шкіри обличчя
проблемна
Властивості
заспокоєння, проти акне
SPF
без SPF
Спосіб застосування
нічний

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène TriAcnéal EXPERT