AvonAloha Monoi розслаблююча піна для ванни

Avon Aloha Monoi розслаблююча піна для ванни
Avon Aloha Monoi розслаблююча піна для ванни
Рекомендована роздрібна ціна
210грн.

Заощадьте 28%
1000 мл
150грн.

В наявності | Код: AVO08692
1
Нова Пошта
вівторок 07.12.2021
Особисте отримання
вівторок 07.12.2021

Піна для ванни Avon Aloha Monoi забезпечить вам моменти спокою та заслужене розслаблення після важкого дня.

Властивості:

  • утворює рясну піну
  • заспокоює тіло та думки
  • пом’якшує шкіру всього тіла

Спосіб використання:
Додайте в гарячу воду та спіньте.

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.