AvonFoot Works Pineapple and Tea Tree cпрей для ніг з вітаміном Е

Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree cпрей для ніг з вітаміном Е
Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree cпрей для ніг з вітаміном Е
100 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: AVO08620

Спрей для ніг Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree позбавляє від неприємного запаху й інших негативних наслідків надмірного потовиділення.

Властивості:

  • наповнить ароматом ноги та взуття
  • усуває неприємний запах ніг
  • освіжає та надає приємне відчуття чистоти
  • надасть відчуття комфорту

Спосіб використання:
Розпиліть необхідну кількість засобу на ноги та між пальцями.

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.