Avon Passion Dance туалетна вода для жінок

14×
Avon Passion Dance туалетна вода для жінок
Avon Passion Dance туалетна вода для жінок
50 мл
180грн.

Код: AVO0978 | В наявності

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

1
Пункт видачі у Києві
четвер 04.03.2021

Опис парфумів Avon Passion Dance
Склад

Avon Passion Dance for Women - чарівний аромат, натхненний латиноамериканським танго. Захоплюючий, чарівний, тонкий та ніжний. Він відкриває в жінках те, про що вони самі ледь здогадувались, дозволяє бути відкритою, природною, розкрити свою унікальність та ніколи не забувати про неї. Жінка Passion Dance for Women оточена серпанком таємниці та чоловіками, що мріють знайти її відгадку.

Сонячний бурштин дарує аромату енергію. Шовковисті ноти жасмину створюють гармонійне поєднання з тендітним нарцисом та вишуканою трояндою. Парфум буде більш доречним для використання ввечері.

Avon Passion Dance for Women - романтичний та незабутній аромат з яскравими, барвистими відтінками. Цей  парфум - вишукана довершеність, яка не тільки на довгий час залишиться у пам'яті, а й підкорить серце. Володіти та спокушувати - ось девіз Avon Passion Dance for Women . Піддайтесь цій спокусі і отримаєте незабутні враження та відчуття. Відчуйте смак життя та пориньте у світ чуттєвості та зваблення.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
лимон, цвіт папайї
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, нарцис, шипшина французька, безсмертник, латаття
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мох, сандалове дерево, мускус, ветивер, бурштин, пачулі
Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд Avon

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.

 

Оцінка Avon Passion Dance14