Avon Treselle

парфумована вода для жінок 50 мл

5×
Avon Treselle парфумована вода для жінок 50 мл
50 мл
269грн.

Код: AVO0072 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 24.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 24.05.2019
Avon Treselle
50 мл | 269грн.

Опис парфумів Avon Treselle

Avon Treselle – чарівний квітковий аромат, адресований життєрадісним жінкам. Власниця парфуму -  сильна і впевнена в собі жінка, яка вміє бути яскравою. Вона завжди хоче бути на висоті, тому й виглядає завжди бездоганно. Разом з тим, будучи впевненою в собі та успішною, вона не цурається показати себе вразливою та м’якою.
Відкривається Treselle пахощами лотосу, туберози та крихких пелюсток троянди. В делікатному серці приховується солодка лакриця та виразний перець. Завершується композиція чистим мускусом, п’янкою лілією та ірисом. Цей ексклюзивний парфум можна використовувати на протязі цілого дня.
Avon Treselle полонить, зачаровує, збуджує та гіпнотизує.

Склад

початкова нота
лотос, троянда, тубероза
нота серця
лакриця, чорний перець
кінцева нота
ірис, лілія, мускус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Avon

Популярна косметика та парфумерія Avon - легенда серед косметичних компаній. Avon є світовим лідером між косметичними брендами. Належить до одних з найбільших фірм, працючих  в прямих продажах - її продукцію представляють більше шести мільйонів незалежних представників у більш ніж ста країнах світу. Широкий асортимент Avon включає в себе декоративну косметику, косметику по догляду за шкірою, парфумерію, модні аксесуари та побутову техніку.
На заснування фірми, яка настількі відома, що навіть згадувалася у відомому фільмі Тіма Бартона «Едвард руки-ножиці», стоїть продавець книг Девід МакКоннелл. Наприкінці 19-го століття, Девід до книг почав додавати невеликий парфумований подарунок. З часом цікавість у подарунку стала більшою ніж до самих книг, що і підштовхнуло його створити власну косметичну фірму під назвою California Parfume Company.
Одна з колекцій косметики була названа на честь улюбленого твору власника -  Вільяма Шекспіра, «Стратфорд-на-Ейвоні», та завдяки своїй популярності в 1939 році компанія офіційно змінила свою назву на Avon Product Inc.
Головною думкою способу продажів продукції Avon є впевненість, до якої першим прийшов власник David McConnell, що в прямих продажах найважливішим є індивідуальний підхід. Першою «леді Avon» була P. F. E. Albee, яка стала свого часу першою жінкою, яка отримала фінансову незалежність.
До сьогодні Avon Cosmetics дотримується свого обов’язку надавати жінкам не тільки можливість заробити, але також стати на їх права та піклуватися про здоров’я. Avon активно приймає участь у благодійних проектах, спрямованих проти раку молочної залози та насильства в сім'ї. У рамках своєї соціальної свідомості також фокусується на екології та відновленні лісу. Належить до однієї з перших великих косметичних компаній, яка припинила тестування косметичних засобів на тваринах.
До найбільш відомих колекцій компанії AVON належать ANEW,  LUXE, Planet Spa, Naturals Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft та Advance Techniques. Широкий асортимент декоративної косметики, догляду за шкірою, парфумерії та інших продуктів для краси і комфорту розробляються в Центрі досліджень і розвитку в штаті Нью-Йорк, робітники якого являються експертами в галузі біохімії, мікробіології, токсикології, дерматології, і клінічних випробувань.
Avon прагне зробити життя більш красивим. Обирайте косметику і парфумерію Avon на parfumeria.ua за гарними цінами.

Оцінка Avon Treselle

Додати нову рецензію

4.0
5 оцінка
4
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження