BaByliss PRO Titanium Tourmaline щипці для волосся

BaByliss PRO Titanium Tourmaline щипці для волосся
BaByliss PRO Titanium Tourmaline щипці для волосся
BAB289TTE ø 18 mm
1 090грн.

Код: BBL02892 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 29.04.2021

Опис BaByliss PRO Titanium Tourmaline
Властивості

Плойка для локонів BaByliss PRO Titanium Tourmaline створить для вас неймовірні завитки та надасть волоссю ідеальної форми упродовж декількох хвилин.

Властивості:

  • шнур, який повертається на 360°
  • швидкий нагрів

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Властивості

тип пристрою
підключення від мережі

Про бренд BaByliss PRO

BaByliss Pro - це французський бренд, який займається виробництвом електричних стайлінгових приладів для волосся преміум якості. Компанія була заснована в 60-х роках минулого сторіччя, коли відомий паризький перукар створив першу плойку для завивки волосся. Вся техніка BaByliss Pro підходить як для професійного, так і для домашнього використання.
Бренд BaByliss Pro пропонує широкий асортимент різноманітних типів прасок для волосся, плойки для завивки, техніку для стрижки, фени та аксесуари для волосся. BaByliss Pro співпрацює зі знаменитостями світу моди і професійними перукарями, постійно розробляючи нові технології.
Пристрої BaByliss Pro характеризуються високою якістю та унікальним підбором технологій для кожного типу волосся. Продукція BaByliss Pro надзвичайно ефективна і делікатна до волосся, завдяки цим властивостям відома та популярна у всьому світі.

Оцінка BaByliss PRO Titanium Tourmaline