BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect випрямляч для волосся

BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect випрямляч для волосся
BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect випрямляч для волосся
(ST389E)

Код: BBS1574 | Зараз цей продукт недоступний

Опис BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect
Властивості

Випрямляч для волосся BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect з легкістю забезпечить вам досконалу зачіску. Ваше волосся завжди буде красиво вкладене, еластичне та блискуче.

Властивості:

  • функція автоматичного вимкнення за умови бездіяльності
  • холодний наконечник для кращої маневреності
  • підходить для використання як на сухій шкірі, так і на мокрій
  • поворотний кабель
  • функція іонізації

Спосіб використання:
Вставте пасмо волосся між пластинами, злегка натиснувши рукоятку праски. Круговим рухом протягніть випрямляч у напрямку кінчиків волосся. Повторюйте, поки не досягнете бажаного результату.

Властивості

тип пристрою
підключення від мережі

Ми написали про BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect
Статті

Про бренд BaByliss

Бренд BaByliss — втілення уявлення про професійний догляд за волоссям. Цю компанію було засновано в чудову та яскраву епоху 60-х років минулого століття. На екранах постійно з’являлась Бріжіт Бардо (Brigitte Bardot), дівчата втрачали свідомість на концертах гурту The Beatles, а Париж був місцем, де відбувалися найцікавіші події в історії світової моди.

Десь поблизу Ейфелевої вежі над своєю ідеєю працював перукар Рене Лельєвр (René Leliévre). Саме в його студії побачили світ перші електрощипці для волосся. Успіх не змусив на себе довго чекати — революційний пристрій став хітом, а бренд BaByliss набув популярності.

Згодом компанія BaByliss стала одним із лідерів на світовому ринку, а також найбільш популярним брендом у Європі в категорії вирівнювання волосся. Зараз пристрої BaByliss для догляду за волоссям використовують як дома, так і в салонах у більш ніж 60 країнах світу.

Оцінка BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect